Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csak Directx 10-esnek...

Miért csak Directx 10-esnek látja a Windows a videókártyámat?

Figyelt kérdés

Van egy Sony Vaio VPCEH3L1E laptopom. NVIDIA GeForce 410M-es videókártya van benne. Ez a videókari Directx 11-es.

Ha megnyitom a dxdiag programot, akkor kiírja hogy a gépen a 11-es verzió van fent. Viszont ha megnyitom a vezérlőpultban a "Teljesítményadatok és eszközök"-et ott azt írja ki, hogy a Directx verzió: Directx 10

Ez most akkor hogy van? A játékok melyiket használják?



2012. szept. 15. 09:52
 1/6 JuhászDork ***** válasza:
ott mindenkinek dx10-et mutat,azért mert mikor kiadták a win7-et akkor még nem létezett dx11. de amúgy tényleg dx11-es a kártyád.
2012. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A DirectX 11 a Windows 7el egyidőben jelent meg, neked valószínüleg Vistád van !

Nekem dx 10.1es kártyám van , mégis dx 11et ír !

2012. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 JuhászDork ***** válasza:
Nekem HD 6870-em van,win7 ultimated, sp1-es, mégis dx10-et ír.
2012. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fel van telepítve a legfrissebb directx frissités ?

ez :

[link]


Amikor az ablak megjelenik mikor a downloadra klikkelsz, akkor klikkelj a no thank and continue-ra !

2012. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Előttem írónak: Igen ez a frissítés fent van! De ez a 9.0c-nek a frissítése. Nem?

2012. szept. 15. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Már sokszor leírtam, ez a frissités egy összesített frissítés az összes dx verzióhoz !
2012. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!