Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz olyan valaha is, hogy...

Lesz olyan valaha is, hogy lefog állni a fejlődés a hardvereknél?

Figyelt kérdés
2003 vettem p4es gépet ami akkor jónak számított, 2évre rá már elavult f.s lett jött a pcie meg a többi, holott agp-s gépem volt. 2008ban vettem intel core 2duo-s gépet , rá egy évre jöttek az új proci foglalatok , 2010ben már nem is árultak lga775ös alaplapokat,megint megszívtam, ezek nem unják még a dolgukat?
2012. szept. 15. 22:21
1 2
 1/13 algopirin ***** válasza:
ennyi erővel kőbaltával vadásznánk a mamutot....
2012. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fog leállni. Miért állna le? Ez a fejlődés lényege.
2012. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát ja kb. de akkor is , szerintem lassan inkább az van benne a dologban, hogy a pénzre hajtanak a gyártók
2012. szept. 15. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:

Eddig se volt ez másképp, csak akkor nem hallottunk róla.

Ez ilyen, csak a gazdagok engedhetik meg maguknak, hogy mindig korszerű legyen a számítógépük.

Kb. 3-4 évente belehet újítani egy középkategóriás gépre, az bőven belefér, többre nem is nagyon van szükséged, ha nem munkaszerűen használod.

2012. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, valamiből fedezni kell a fejlesztéseket... Te kitalálnál ingyér egy jobb módszert az adatküldésre?
2012. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A gyártók mindig is a profitot tartották szem előtt. Azt hittem, ezt mindenki tudja.
2012. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát legszívesebben játszanék vele . Szóval az 1-2év múlva esedékes konzolgeneráció váltásnál tuti, hogy inkább konzolt fogok venni, az legalább tovább megállja a helyét .
2012. szept. 15. 22:31
 8/13 algopirin ***** válasza:

Persze hogy pénzre hajtanak ez a fejlődés lényege ha kitalálnak valami új dolgot megpróbálják neked eladni ha hasznos és segíti a mindennapi életed.

Nem kötelező iphone meg 8méteres plazma tv de azért ha a pénztárca megengedi jobb az élet ilyesmikkel.

Ok. tudom mi lenne a lényeg hogy direkt visszatartanak technológiákat és eladni a régieket vagy annyi pénzt keresni vele amennyit csak lehet de ez már egy elég régi konteo, igazából nem sok értelme lenne kb. mint a bendzines autók helyett már régen feltaláltak mást csak a gonosz cégek eltüntették :)

2012. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Komplikato ***** válasza:
Többször is előfordult már. Egszer valahol a 386-486 korszakban, aztán a P4 korszak közepén. Persze nem a kutatásban, csak volt néha pár év amikor nem érte meg kiadni az új dolgokat sok pénzért, mert vagy éppen nem kellett senkinek (túl jó volt ami volt) vagy most pl. nem akarnak vásárolni annyira a válság miatt. De a technikai fejlődés maga nem áll meg.
2012. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg az is nagyon faja, hogy leállítanak minden "régebbi" dolog gyártását is és támogatását. Most ha azt mondanám hello elmegyek a boltba venni egy quad core q9500-ast, nem is lenne sehol, mert már nem gyártják. Pedig jó proci
2012. szept. 15. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!