Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szoftveres vagy hardveres...

Szoftveres vagy hardveres probléma most cseréltem videokártyát. Vajon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
ha elindítok egy játékot akkor betöltődés után egyből lefagy a játék és nem válaszol . kéne induljon most cseréltem videokártyát és újraraktam a windows 7-et , a videokártya msi r7770 , core 2 quad q9300 , 80gb ide hdd , gigabyte p31-es3g , 2 gb ram , delux atx 450 w p4 . vajon mi lehet a baj ? minden játék ezt csinálja :(

2012. szept. 16. 11:57
 1/9 algopirin ***** válasza:

Driver, DirectX, .net, visual basic komponensek, szinte biztos ha minden játéknál ezt csinálja.

De ha ezek tuti minden akkor a kártya ?!

Megoldás: drivereket megnézni, ha minden ok. egy másik gépbe berakni a kártyát ha ott is hasonlót produkál akkor garis, esetleg visszarakni egy másik hasonló kártyát az se baj ha gyengébb mivel csak elindulnia kell.

Ha egyik se hoz negatív eredményt lehet vakarózni :)

2012. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az ezelottivel azt irta h a képernyőillesztő nem válaszolt , most néha ezzel is kiirja
2012. szept. 16. 12:13
 3/9 A kérdező kommentje:
minden drivert felraktam
2012. szept. 16. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Quad alá ilyen hulladék táp?

Nem lepődnék meg ha az lenne a baj.

2012. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem itt valami más baj lessz :( minden megy , de mikor játszani akarok megy el a kép és lefagy a játék. a ram is 93%-on van játék közben .. lehet ettől ?
2012. szept. 16. 13:54
 6/9 A kérdező kommentje:
pc testben is a játékoknál megfagy a tesztprogram .. de mitől ?...
2012. szept. 16. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azért nagyon gyanakodnék rá, hogy a vacak táp nem bírja kiszolgálni a géped, mivel terhelés alatt jön meg igazán a hardverek fogyasztása.

Ez a táp meg hulladék kategória, a 450W-ból ami rá van írva kb a felét tudja leadni, szóval...

2012. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de nem melegedik annyira
2012. szept. 16. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent. Én a helydben midnenképp kérnék kölcsön vaalkitől egy normális tápot, és megnézném azzal is.
2012. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!