Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghalt a videókártyám?

Kisgaraba kérdése:

Meghalt a videókártyám?

Figyelt kérdés
este tolom a nfsrun-t, egyszer csak megfagy a gép és a szinek villognak. nem is tudtam kilépni csak reset gomb. Azt gondoltam semmi komoly hisz a régi kártyám is csinált ilyet, tehát újranyomtam a vga drivert és nekiültem codozni. kb 1 perc és ismét lefagy ugyanúgy. bekapcsoltam majd próbáltam futtatni egy furmarkot, de szintén sikertelenül. A videókártyára gyanakszok, mert az alaplap(asus m5a78lmlx)és proci fx4100 új.
2012. szept. 21. 01:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Játék közben mennyire melegszik fel?
2012. szept. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
65-67C, de alapon 61-62
2012. szept. 21. 01:34
 3/17 A kérdező kommentje:
amugy 9800gtx-em van
2012. szept. 21. 01:36
 4/17 A kérdező kommentje:
most is belilult pöttyökben csak simán a böngészőtől.
2012. szept. 21. 01:41
 5/17 anonim ***** válasza:
Hány éves a videókártya?Mikor takarítottad utoljára a géped?Hányszor szerelted ki a videókártyát a gépedből?Már csak azért is kérdezem mert ez lehet akár kontakt hiba is
2012. szept. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jobb lessz ha elviszed olyan helyre,ahol értenek hozzá,Mivel új a procid és az alaplapod nem kockáztatnánk,mindenképpen elvinném olyan helyre ahol értenek hozzá,Nehogy még nagyobb baja legyen.
2012. szept. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
inproper during shutdown vga clock settings. -ezt irja mikor ujrainditom. A kártya nemtudom milyen idős kb 2 hónapja cseréltem az én 9800-asomért, volt párszor kiszerelve(nem csak nálam). akkor inkább kapjam ki a kártyát és használjam az integráltat?ti is úgy gondoljátok hogy a vganak van baja?
2012. szept. 21. 02:22
 8/17 Szabó Gy ***** válasza:

Egy pár hónapja jártam így.Játék közben állandó lefagyott és csak a kikapcsolásra reagált.Gondoltam öreg kártya /5 éves ASUS GT 8800/,kiszolgálta az idejét.Nem játszok,de netezni jó lesz.Azt se bírta.Ki kellett vennem és az alaplapit használtam,míg nem vettem másikat,mert drágán javítják és nem vállalnak rá garanciát.

Használt vagy új?Ezt már rád bízom,de erről is megvan a véleményem.

2012. szept. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha már böngésző közben is pöttyöz, akkor szinte biztos hogy meghalt rajta a VRAM. Szóval az a kártya már kuka.

Bár vannak akik foglalkoznak ilyenek javításával, de az is vagy sikerül vagy nem, meg ettől általában nem javul meg véglegesen, csak lehet még vele nyerni egy kis időt...

De szerintem inkább vegyél másik kártyát.

2012. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És ilyenkor látszik valami a kártya plátáján? Mondjuk megbarnul valami
2012. szept. 21. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!