Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya sütés?!

Videokártya sütés?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sok helyen olvasom, hogy tönkrement videokártyát csak be kell vágni a sütőbe, és már jó is.. Ez tényleg működik? És mi az, amiért egy sütés után jó lesz a kártya?


Számomra ez elég furcsa, de remélem nem vagyok vele egyedül.


2012. szept. 25. 17:17
 1/7 wasdevilol válasza:
0%
úr isten :D ezt kitöl hallotad? :D a kisütést nem sütöben csináljuk ahogy a húzást sem lóval oldjuk meg :D
2012. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlóm a sütést, csak azokat teszik be a sütőbe amit csíkoz meg stb...

De 1 hét után úgy is tönkre megy, elég sok helyen olvastam, hetente sütögetni...

Nem olyan drága a reballozás 2-3 ezerért már meg csinálják.

Egyik ismerősöm az 1gb-os sapphire 4870-es vga-at tette be a sütőbe, mi előtt be rakta, csak csíkozót a vga, utána már meg semmi életjelet nem adót, everest se látta, gpu-z-se...

reballozva lett, és hiába, véglet meg halt benne a gpu.

2012. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sütésen kívül még van jó pár kontár módszer.

PL; hőlégfúvóval ráfújnak, hajszárító,

2012. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Tisztában vagyok vele mi az az Overclock, és nem arra gondoltam.
2012. szept. 25. 17:29
 5/7 wasdevilol válasza:
akkor a videókártya driverben huzzd a videókártyát és a hütést gyengísd magától felmelegszik és megszünik a probléma (általában a driverek 5mpenkét frissitve irják a hőfokot igy könnyeb szabájozni mint hajszóritóval)
2012. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hallod én azt csináltam hogy lefogtam a vga ventilátort hagytam felmelegedni és kikapcsoltam a gépet.most működik:D

remélem sokáig így is lesz.

2012. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Makula Zoli válasza:
hány percig járattad a vga-t ?
2014. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!