Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudok színes patron...

Hogy tudok színes patron nélkül használni egy Canon Pixma MX-300-as multifunkcionális nyomtatót? Azt írja ki egyfolytában, hogy karbantartás alatt van.

Figyelt kérdés
A színes patron ki van véve különféle okok miatt és nincs nálam, hogy belehelyezzem és úgy használjam.
2012. szept. 30. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a szép a mostani nyomtatókban/multifunkciós készülékekben, hogy ha az egyik patron kifogyott vagy nincs benne nem hajlandóak működni. Pl én a kis Epsonunkkal szerettem volna feketén fehéren nyomtatni, de kifogyott a sárga és nem engedett ezért semmit se.


De a scannelést gépről indítva elvileg meg fogja csinálni.

2012. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem azt sem indítja el, mert azt írja ki, hogy karbantartás alatt van. :/ Nincs valamit ötleted?
2012. szept. 30. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi, én az epsonnal mindent végig próbáltam, csak akkor hajlandó működni ha minden patron benne van és nem is ürültek ki.


Azzal nem tudsz mit kezdeni, hogy nincs patron, amit belerakj. Még ha üresek lennének lehetne is, mert van howto a nyomtatódhoz a tintaszint reseteléséről a neten.

2012. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!