Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom "megértetni" a...

Igali kérdése:

Hogyan tudom "megértetni" a telefonnal, hogy a külső SD kártyára telepítsen, és ne a belső szközmemóriára, vagy az USB- tárra?

Figyelt kérdés

N8000 Smartphone(4.0.3 gyári rendszerű) beletettem egy 16GB- os FAT32 primary-re formázott SD kártyát (MiniTool Partition-al formáztam). A telefonban be lett állítva, hogy az alapértelmezett írás- lemez az SD- kártya legyen. Újra is lett indítva a telefon.

Amikor a már meglévő, telepített alkalmazást szeretném áthelyezni, (Beállítások- Alkalmazások- és itt kiválasztom az alkalmazást) akkor "Áthelyezés az USB-tár" gomb van, és nem az SD kártya, és valóban az USB-tárba helyezi át.

A Beállítások- Tárhelynél az "Előnyben részesített telepítési hely"-nél nincs SD kárya választási lehetőség, hanem csak "Belső eszközmemória", USB-tár, "A rendszer döntse el".


Hol kell beállítani, hogy végre az SD kártyára telepítsen, és ne az USB-tárra? Az USB-tár csak 2GB, és ha képeket, videókat készítek, egy két játékot, alkalmazást feltelepítek, el is fogy a hely, pedig pl a GTA3, Modern Combat 3, Horn, Mass Effect játékoknak rendesen kell a hely!


2012. okt. 4. 20:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!