Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassúbb az egyik gép...

Miért lassúbb az egyik gép amikor ugyan olyan?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy van 2 gép és az majdnem ugyan olyan a 2, a processzor 1 nagyon kicsit erősebb a másik gépben. A gyengébbik processzorú gép (tényleg csak nagyon kevés a különbség) mégis sokkal gyengébben teljesít: Most épp a Skyrim-ot indítottam el a 2 gépen és már az első indításnál amikor alapból beállítja a grafikát az 1iken magasra tette, a másikon pedig a legalacsonyabbra. Megnéztem a Windows élményindex-et is és csak a processzornál nem eggyezik meg, de az is csak 0.1el több. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ez mitől lehet?

2012. okt. 13. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor valóban nem a hűtéssel van gond. Nekem Core2Duo van, a gyári órajele 2.8GHz és +20%-al overclockolva is alapjáraton 37 Celsius, fullon terhelve sokáig 61 Celsius. Vírus biztos, hogy nincs? Kéretlen alkalmazás? Jártam én már úgy, hogy maga a nod32 telepítője volt fertőzött fix nélkül. Szedd már le az avastot a HIVATALOS oldaláról és csinálj egy rendszertöltéskori vizsgálatot vele, magas heurisztikus érzékenység mellett. Lapozófájlok méretét is nézd meg, hogy alapjáraton mennyi. Illetve a processzorterheltséget közvetlenül az indítás után.
2012. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom! Az egész gépet leformáztam és 1 jobb win7-et és 1 jobb tápot is raktam bele mert a régi már nem úgy szolgált ahogy kellett. Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 14. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!