Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Tönkre ment a gépem?

SOS! Tönkre ment a gépem?

Figyelt kérdés

A minap kicsi portalanítást tartottam, amit elég gyakran megejtek. Ma este megpróbáltam bekapcsolni a gépet, és nem indult. Elindul a procc és VGA hűtő, működik a vincseszter is, azonban amikor kiírná a lap nevét a legelején a meghajtók felsorolásával és a bios verziójával leáll, kép és hang nélkül. A lap lehet a kudas? A konfigom:


AMD Athlon II X2 245

GEiL Ultra PC-6400 2x1GB DDR2 800MHz CL4

Gigabyte GA-MA78LM-S2 (rev1.0)

Sapphire HD6770 1GB

WD GreenCaviar 1TB 64mb


Sürgős lenne! :(


2012. okt. 18. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hardveres hiba. Táp vagy alaplap, teszteld le.

[link]

2012. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Hát úgylátom ez gyakori a Gigabyte alaplapokon me ez nekem is szokott lenni..fogalmam sincs mitül javul meg nekem mindig de próbáld meg megcserélni a ramokat, neagyisten nézd meg, hogy nem felejtettél-e ki egy kábelt az összerakásnál vagy ha neked is Dual BIOS van akkor várj 5 percet hátha a BIOS ba van hiba és próbálja helyreállítani magát...Amúgy ha nem porszivóztál föl pár kondit vagy chip-et akk nem igazán árthattál neki. Ha nem javul meg vidd el szakemberhez mert akkor más lesz a gond. Remélem segítetem.
2012. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem porszívóztam (nem vagyok annyira elvetemült :), és nem kötöttem el semmit, mert már 3x ellenőriztem, és elég gyakran rakok össze gépeket. Próbáltam már mindent, RAM ki aztán vissza, más VGA, kábelek újra ki és bedugdalása.

Nem értem a dolgot...

2012. okt. 18. 23:05
 4/19 A kérdező kommentje:
Nézem a linket. A CMOS reset hogy működik?
2012. okt. 18. 23:07
 5/19 anonim válasza:
Találsz az alaplapon egy gombelemet azt ki veszed és vissza rakod, vagy megszakítod a RESET_CMOS jelű általában 3tűs áramkört egy Jumperrel
2012. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 TheMizery ***** válasza:
szedd ki az elemet, 2 perc azt tedd vissza.:D
2012. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az elem kint, várok egy kicsit. Remélem összejön, ilyet még nem láttam...:(
2012. okt. 18. 23:15
 8/19 A kérdező kommentje:
Elem bent, jön a teszt!
2012. okt. 18. 23:19
 9/19 anonim válasza:

Átérzem én majd megőrülök ha nem indul xD

Ha úgy se jó neadj Isten akkor próbáld meg úgy elindítani, hogy lehúzod a vinyót hátha valmi START blocking vírust nyertél meg .

2012. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Semmi, ugyan az...Power, kb 2 másodperc és le is áll...:'(
2012. okt. 18. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!