Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom két képernyőn...

Hogyan tudom két képernyőn szimultán futtatni a PC-met?

Figyelt kérdés
Adva van egy 19"-os ASUS VW195D monitor és egy Panasonic Viera HD Ready tv (32"). Felbontástól függetlenül azt szeretném elérni, hogy mind a két kijelzőn lássam az asztalt szimultán... Nem tudom lehetséges e egyáltalán: APU-s rendszerem van, az alaplap egy MSI A75MA-G55 egy AMD A8-3850 APU-val. Az alaplapi kézikönyvben írják, hogy ennél a típusnál a DVI és a HDMI nem vezérelhető egyszerre. Nekem a TFT VGA portra van kötve, a Pana meg a HDMI-re. Váltani tudok közöttük, ez esetben a fő képernyő lesz az elsődleges, a másodlagos képernyőn ilyenkor nem történik semmi, és csak a háttérkép látszik. Azt szeretném elérni, hogy mind a két képernyőn ugyanaz történjen valós időben - tehát szimultán működjenek. Várom a válaszokat! Üdv.
2012. okt. 24. 12:36
 1/3 belapus ***** válasza:
Win 7-ben, ha jól emlékszem, a Vezérlőpult - Kijelző ? - beállításánál lehet választani 3 vagy 4 opció között.Az egyik szerintem az, amit szeretnél.
2012. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

Windows gomb + p és a másolást kiválasztod! De valszeg torzulni fog a kép, mert a két kijelző felbontása nem lesz azonos!


Am. miért van erre szükség mért nem jó hogy a filmet vagy akármit fogod és áthúzod a másik megjelentőre oszt kalapkabát ?

2012. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó: át lehet húzni? Nem tudtam, lol:-D Megpróbálom majd. Akkor,az első képernyő marad az alapértelmezett,másikon meg megy a film például?
2012. okt. 24. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!