Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véletlenül leöntöttem a...

Véletlenül leöntöttem a laptopom billjét üdítővel. Azonnal megforditottam h. kifolyjon, de pa'r billentyű nem működik. Mit tehetek, hogy megjavuljon?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 01:34
 1/6 anonim válasza:
14%
semmit, vegyél újat
2009. aug. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 wheeler ***** válasza:
55%
Szedd le a gombokat, tisztítsd ki az egészet, hagyd száradni, és ha még így sem megy, akkor vegyél újat. Én joghurtot öntöttem bele, és még mindig megy.
2009. aug. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ja,... ja... 8-[


Ez jó ötlet : szedd le a billentyűket, így jónéhánynak az apró kis fülecskéje letörik majd és nem tudod vissza pattintani... :]


Ergo = dobhatod majd ki az egész laptopot, vagy legalábbis jóval többe kerül majd a javítása, mintha csak az üdítőből kellene kimosni.


Szerintem : vidd el szervízbe, ott szakszerűen kitisztítják 1 nap alatt, nem is vészes összegért. Minél hamarabb, mielőtt a billentyűk gumijaira rászárad a trutyi.

2009. aug. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hátha netán úgy döntesz magad kitakarítod,keres rá a neten lehetőleg a típusának megfelelőt,(Pl "Fujitsu-siemens xxxx" +képekkeresése+)ha türelmes keresgélsz találsz jó-néhány "szétszedegetős" laptopos oldalt,innen leshetsz 1-2 hasznos dolgot hogy-hogyan is kell szétszedni.

Egyébként az utolsó válaszoló írta helyesen,a legjobb megoldás a szerviz..de ez persze pénzedbe fog kerülni.A garanciád ugrott egyébként így is úgy is.

(Én egyébként magamnak...szétszedném) :-)

A Te választásod

2009. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 wheeler ***** válasza:

01:56 vagyok.

Ezt a sok idiótaságot, amit írtatok... nem lehet leszedni a gombokat! Na ja... már bocs, de nem egyszer csináltam már ilyet, és simán le tudod szedni, ha óvatos vagy. Mindegyiket. Előbb szedegesd le szépen, tisztítsd meg, utána még vissza sem kell rakni a gombokat, úgy is be tudod nyomni őket, megnézed, hogy működik-e, ha nem, akkor csere, vagy szerviz. De NE vidd egyből megcsináltatni, próbáld először te magad megcsinálni... a sok lusta ember... -.- :D

2009. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha nem mükszik később se a laptop gombjai,vegyél egy usb-s billentyűzetett. :)
2010. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!