Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valószínűleg hibás a HDD-m,...

Valószínűleg hibás a HDD-m, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel hibás a merevlemezem bizonyos szektorai.

Most erről a gépről írok, de tegnap amikor be akartam kapcsolni, akkor az istenért nem töltött be.

Fekete képernyő, csak a nyíl és a homokóra látszódott mellette, de nem akart tovább menni. Hiába indítottam újra, és újra mindig szar volt, aztán valamikor ilyen jött elő, hogy valami ellenőrizni kell a lemezkonzisztenicát, meg sípolt is néha a vinyó. De sosem töltött be az egész rendszer. Még csökkentett módban sem. F8, F12 boot beállításokat is próbálgattam, mind hiába...(mondjuk azokhoz annyira nem is értek)


Mi lehet a gond?


2012. nov. 9. 18:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát jó, várok amíg megint nem tölt majd be bekapcsolás után, aztán viszem a szervizbe, még garanciás (ami az alkatrészekre is vonatkozik), szóval remélem nem lesznek sumákok és ingyen kicserélik a vinyóm.
2012. nov. 9. 18:53
 12/12 A kérdező kommentje:

[link]


Közben találtam ezt, majd bogarászom, addig is köszönöm a válaszokat !

2012. nov. 9. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!