Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy CD olvasót hogy kell...

Egy CD olvasót hogy kell berakni a gépbe?

Figyelt kérdés
Fú ilyen analfabéta kérdést... Alapjába véve értem a gép belsejét, szereltem már, bővítettem memóriát, videókártya csere stb... De nem tudom hogy az olvasóba melyik kábelt kell bedugni. Ha lehet légyszíves ebben segítsetek, a közelemben nincs olyan ember aki tudna segíteni, ezért jó lenne ha itt leírnátok nekem gyorsan. Mivel újra kéne rakni a op. rendszert, az új vinyóra, de olvasó nélkül nehéz lesz. Köszönöm a választ!

2012. nov. 13. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tudod elszúrni. Egy tápkábel a tápból és egy adatkábel az alaplapról. Más nem fog odailleni úgyhogy nincs nagy gáz. Ha op.rendszert telepítesz akkor a BIOS-ban ne felejtsd átállítani át a boot sorrendet.
2012. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Boot-al ezekkel nincs gond, csak a bekötéssel, de akkor már tudom mi kell. Köszönöm szépen neki is állok! :)

Az adatkábel a széles kábel ha jól tudom, a táp kábel meg a hosszú, végén fehér csatlakozóval amibe kis "tűk" férnek.

Na hadjuk a körbe írást, köszönöm!

2012. nov. 13. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha IDE-s és a szalagkábelen más eszköz is van, akkor az egyik master legyen a másik meg slave. A CD hátulján kis fekete bizgentyű, amit tüskékre lehet ráhúzni.
2012. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!