Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor hiba? (többi lent)

Monitor hiba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy rákötöm a monitort a gépre és nem működik.pedig előtte vagy 3órával ezelőtt működött. Két monitorral is kipróbáltam és egyikkel se megy. Mi lehet a gond?

2012. nov. 25. 10:04
 1/6 cianidetil ***** válasza:
Ennek több oka is lehet.Esetleg leírnád,hogy milyen tüneteket produkál?A bios sem jön be?egyáltalán nincs kép?Alaplapi vga-ról megy?Esetleg van benne alaplapi vga és kártya is?Milyen oprendszer?
2012. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy kezdődött, hogy használtam rendesen a gépet még reggel. Vagy tegnap este. Ma reggel pedig oda adtam tesómnak kösse már rá és a monitor nem jött be. Rá kötöttem egy másikra és ott se.
2012. nov. 25. 10:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem jön be. Mert mikor nincs bedugva a monitor csak az áramra akkor, ugye szaladgál a monitoron az a kis írás... ha beledugom egyből eltűnik. A másik gépnél nem csinálja ezt. A vidikártyára megy rá egyenesen. Xp van rajta.
2012. nov. 25. 10:23
 4/6 cianidetil ***** válasza:
Nem teljesen világos amit írsz,de lehet kimozdult a a kártya a helyéről.vedd ki az alaplapból,és dugd vissza.Előtte persze áramtalanítsd!esetleg megpróbálhatod úgy is,hogy előbb a gépet indítod,azután kapcsolod be a monitort.Gondolom a kártya driverei telepítve vannak.
2012. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
telepítve vannak igen. De egyenlőre nem tudok semmit se elérni mert be se hozza a képet.
2012. nov. 25. 13:40
 6/6 cianidetil ***** válasza:
Egyszer jártam hasonló képen.Akkor az volt a megoldás,hogy kivettem a kártyát,elindítottam,hagytam egy kicsit,leállítottam,beraktam a kártyát,és újraindítottam.Utána ment rendesen.Nem biztos,hogy működik,de egy próbát megér.
2012. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!