Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új memóriát (ram) -ot vettem...

Új memóriát (ram) -ot vettem a gépembe és a játék egyfolytában kidobál, mi lehet a gond? Kifejtve lejjebb.

Figyelt kérdés
Van 4 ramnak hely a gépemben. Eddig 1x1x1 gb ramom volt. Most vettem 2x4 Gb-ot. Ugye dual channelbe kellene beraknom, a boltban mutatták hogy van a ramnak sárga pöckös berakó, meg fekete és a 2 db 4 gbos ramot rakjam pl a két sárgás pöckösbe, és két 1 gbos ramot a két fekete pöckösbe, így dualban lesznek. Na most a probléma az h amióta beraktam a ramot Planetside mindig kirak negyed óra játék után kb és a Planetside2 működése leállt. Ami a gond lehet egyszer(én gondolom): A boltban a négy ramnak a hely úgy volt hogy kettő együtt és kicsivel arrébb megint a kettő együtt. Amelyik két-két együtt volt azok sárga-sárga és fekete-fekete volt. Nálam ami így van az sárga-fekete és sárga-fekete egymás mellett. Mi van ha a boltban nem arra értették hogy két ugyanolyan színűbe rakjam, hanem arra értették, hogy két jobban egymás mellett lévőbe rakjam? Remélem értitek mit akarok elmagyarázni. Ha nem ez a baj, akkor mi lehet? Jah még annyi h a ram 1333-as és Samsung, azért ilyet vettem, mert a másik kettő is ilyen.

2012. dec. 4. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig az azonos színűbe kell tenni, szóval nem ez a baj.
2012. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen operációs rendszert használsz?

Az alaplappal kompatibilis a Ram?

Mekkora a videokarid ram-ja?

2012. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!