Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya gond?

Videókártya gond?

Figyelt kérdés

Vettem nemrég egy Gainward GTX 550Ti GS videókártyát, és néha (kb hetente 1x de változó) olyan hibát tapasztalok, hogy elindítok egy játékot és laggol, legyen az minecraft vagy crysis, bármi. Ha áramtalanítom a gépet, majd újra bekapcsolom akkor tökéletesen működik minden pár napig. Hibás lenne a kártya vagy a táp nem bírja esetleg egyéb ötlet?


Proci: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 Ghz

Alaplap: GA-EP43-DS3L

Ram: 4GB

Tápegység: Codgegen 450W (azt hiszem...)



2012. aug. 14. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szar a táp szerintem, de lehet OP rendszer is, meg túlmelegedés is.
2012. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a tápegységet dobd ki rögtön, valószínűleg meg is szűnik a probléma.

Gondolom nem full grafikával próbáltad.

2012. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Windowst újraraktam, hátha megszűnik a probléma, de nem. Túlmelegedés meg nem hiszem mert van, hogy már bekapcsolástól kezdve eljátssza ezt, és van, hogy egész nap nyúzom és semmi. Teljesen random módon csinálja.
2012. aug. 14. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!