Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 45ezer forintért megéri...

45ezer forintért megéri videókártyát venni? Kicsit sajnálom rá a pénzt, de szeretnék játsszani a gépemen is, mert a mai játékokhoz gyenge, és 1 videókártya csere oldaná meg csak.

Figyelt kérdés
Milyet lehetne ennyiért venni? 2évig körülbelül jó lehet?
2012. dec. 6. 21:33
1 2 3 4
 21/39 sine ***** válasza:

It ez a teszt vilagosan megmutatja nem a cpu szamit.

es ez nem egy regi teszt...


[link]

2012. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 sine ***** válasza:

Vilagosan szo szerint leirjak full hdban nem sokat dob a cpu.

Es ebben a tesztben egy hd 7970 alá böven elég a 2 magos i3.Hd 7850 is böven fullhdbs felbontasban ajanlott akkor pedig kar szegeny kerdezöt felesleges költekezesre ösztökelni.Egyelöre elég a core2d aztan majd idövel persze erdemes fejleszteni.

2012. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a tesztben kiválóan látszik, hogy a videokártyák teljesítmény szempontjából milyen elmaradásban vannak a processzorokhoz képest. FHD felbontásban, a HD7970, ami egy csúcskártya, az esetek döntő többségében még midig hamarabb megfeküdt, mint egy Phenom II X4 980, ami pedig aztán tényleg nem egy nagy szám. (mellesleg a 980 kb. azt tudja mint az fx4100)


Ebből termesztésen nem az következik, hogy az a Dual-core cucc jó lenne valamire is, hanem az, hogyha az ember nem kocka vagy dolgozik a gépen, akkor egy i3 3220-tól erősebb processzorra nincs szüksége. (amúgy is megnézem ki az aki i3 mellé HD7970-et tesz, hogy rendesen meg legyen hajtva a kis i3)


Az fx4100 sem 4 magos, de ez már 100milliószor ki lett tárgyalva, ettől függetlenül átlagos igényekre ugyan úgy megfelel mint a i3.


A BF3 multit meg már hagyjuk a fenébe, én is tudok mondani olyan feladatot ahol a 3960X is kivan hajtva, attól az mégse lesz átlagos felhasználás, ahogy megszállott BF3 multizás se lesz az.

2012. dec. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

te miről beszélsz egy i3-at ne hasonlíts össze egy c2d-val az i3 sokkal erősebb és nem csupán 2 magos hanem 2 mag+2ht igen elég lehet még egy i3 valóban ebben igazad van mert ott a ht ennek ellenére már azt sem tudja mindenhol kihasználni ! de ! egy fizika 4 magos procival szemben nincs esélye az i3 nak valós 4 szállas alkalmazásnál vagy játéknál . és ismét ki jelentem egy core 2 duo legnagyobb szeriáju tagja sem elég a bf3-hoz ami ugye az e8900 .


ezt olvasd el hogy megértsed végre http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

2012. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
76 %-os nem neked szolt a kommentem .!
2012. dec. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
szólt*
2012. dec. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
de ha már ne csak bf3 legyen a példa nfs hot pursuit 2010 2 magos procin olyan lagokat nyomat beszaggat mint a jó isten . és én ezt annó egy c2d e7500 el tapsztaltam meg egy geforce gts 250 oc-vel szval itt nem vga volt a lúdas ha nem a proci
2012. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 sine ***** válasza:
Mindössze annyit mondtam hogy egyelöre vgat megeri valtani mert hoz javulast viszont egy erösebb procit ha vesz akk nincs penze vgara tehat marad az eddigi amivel ugyanugy szenvedni fog.Késöbb persze egyertelmüen kell a 4magos.
2012. dec. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom tulajdonképpen mi a lényege annak amit írtál, de ezt ajánlom a figyelmedbe:


"Ebből termesztésen nem az következik, hogy az a Dual-core cucc jó lenne valamire is, hanem az, hogyha az ember nem kocka vagy dolgozik a gépen, akkor egy i3 3220-tól erősebb processzorra nincs szüksége. (amúgy is megnézem ki az aki i3 mellé HD7970-et tesz, hogy rendesen meg legyen hajtva a kis i3) "


1. Hol mondtam hogy a Dual-core cucc (ami nem is biztos hogy C2D) megfelelő manapság?


2.Hol hasonlítottam és a szóban forgó Dual-core procit az i3-hoz?


3. Mi az hogy, elég lehet egy i3?


Egy i3 3220 ami kb. 30k majdnem kihajt egy 130k-s csúcs VGA-t és nincs jelentős különbség az esetek többségében pl. egy 3770k-hoz képest. Ezek után mi az, hogy "elég lehet"???


Az i3 és az FX4300 is bőven elég a mai átlagos használatra. Mert nehogy már a HD7970 legyen az átlagos VGA.

Egy HD7850 mellé, amit lehet átlagosnak nevezni, több mint elég egy i3 3220.

2012. dec. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor marad a videókártya. Késöbb persze proci váltás.
2012. dec. 7. 08:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!