Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 45ezer forintért megéri...

45ezer forintért megéri videókártyát venni? Kicsit sajnálom rá a pénzt, de szeretnék játsszani a gépemen is, mert a mai játékokhoz gyenge, és 1 videókártya csere oldaná meg csak.

Figyelt kérdés
Milyet lehetne ennyiért venni? 2évig körülbelül jó lehet?
2012. dec. 6. 21:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

itt nem arról van szó hogy csak hogy mi hajt ki mit nehogy ki oktass mert ha nem mondod nem is tudom hogy egy i3 mihez elég -.-


még mindig arról van szó hogy manapság aki játszik nem érdemes i3-ra fejlesztenie mivel elenyésző lesz lassan a ht és egy fizikai 4 maggal bíró processzor vagy éppenséggel 6 modullal azokra lesz szükség .

2012. dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
de amúgy ilyeneknél ne csodálkozz majd a beakad mindig majd far cry 3,modern war fighter,bf3, majd észre veszed hogy a proci mennyire limitáló tényező . mi is a mostani kártyád?
2012. dec. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Mi az "modern war fighter" ?


Miért nem elég a BF3-ban 54-64FPS, FHD felbontáson ultra beállítások mellett ?


Milyen processzorba van 6 modul?


Miért ne vegyen manapság az ember i3 3220-at, ha egy jó VGA-val az összes mai játékot viszi 1080p-ben, maximális beállítások mellett?


Hogy kapcsolódik ide az én videokártyám?

Egyébként, ha nagyon érdekel egy GTX 280.

2012. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

6 modul példa volt az egyik fx 6100 procira mert az mihez nem lenne elég???

vagy mihez nem elég egy phenom x4 955 be /965 be ? ez a két proci legalábbb 2 fizikai maggal rendelkezik és szerintem azért ez pozitivum . az fx -eket meg egyre jobban támogatják az új játékok szépen ki fog forni az erejük most sincs rájuk panasz . én azért i3 ra már nem ruháznék be föeg abból is egy jobb fajta olyan 35-6 ezer ennyiért meg már kapok fx procit is ami jövő képesebb . én meg nem írtam semmit az fps-re hogy nem jó nekem is annyi fpsem van durván és elégedett vagyok vele

2012. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

*9655/965 be 4 fizikai maggal rendelkezik*


i3 2mag+2ht szerintem nem jövő biztos annak ellenére hogy még van ahol elég vagy még mindenhol meg amelyik játék nem igényel erős processzor teljesítményt 4 magból ott általában az i3 jó de ez egyre kevésbé kezd változni

2012. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

"6 modul példa volt az egyik fx 6100 procira"

Az véletlen nem 3 modul? :)

2012. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a dilemmában vagyok.45-ért tudnék venni vagy csak procit vagy csak vga-t.De akk. látom h egyelőre elég a vga aztán amint lehet cpu.
2013. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Én megvettem a VGA-t, és tökéletesen fut az AC3, COD:BO2, Hitman, szóval lényegében minden játék, maximum grafikán. Ezzel a gagyi 2 magommal simán viszi. :)
2013. jan. 23. 20:34
 39/39 anonim ***** válasza:
Na most mindenki pofára esett és nem ír több kommentet :DD A nagyokos fajtátokat már :DDD
2013. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!