Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel vagy Amd?

Intel vagy Amd?

Figyelt kérdés

Melyik processzor jobb játékokban, teljesítményben?

Melyiket érdemesebb megvenni gamer pc-ez?

AMD FX-8350 4GHz AM3+ Processzor-t (52.000 Ft) vagy a Intel Core i5-3570K 3.4GHz LGA1155 Processzor-t (55.000 Ft



2012. dec. 7. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az Amd-t javaslom de ki mire esküszik... :D
2012. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%
Én az Intelt választanám, de ahogy az első válaszoló is mondta, ki mire esküszik.. :)
2012. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igen intel bivajabb én is iteles vagyok, bár nem ismerem az amd-t árban olcsóbb és 8magos 4ghz kicsit azért megdöbbentő hogy mit tudhat..
2012. dec. 7. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

[link]

ha csak játékra kell, akkor inkább i5. ha melóra is, ott már inkább 8350et javasolnám...


egyébként az hogy hány magos, meg mekkora az órajele stb. két teljesen eltérő architektúránál teljesen felesleges összehasonlítani. csak a valós tesztek amik számítanak, elvégre ezekre lesz használva

2012. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gamer0623 válasza:
Ez a téma inkább ilyen pénzfüggő dolog.ha esetleg sok tőkéd van én biztos hoyg intelt vennék de ha nincs olyansok amd
2012. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!