Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valami költség hatékony ötlet?

Taki97 kérdése:

Valami költség hatékony ötlet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van most egy 3 éves gépem.

A tartalma:

Asrock alaplap:ALiveNF6G-DVI

Kingmax ddrII-es ram 800Mhz 4gb

AMD athlon x2 6ghz

Gainward 9600Gt 512 mg


Gamer számítógépnek hasznánlom most.

Mit gondoltok mit kéne bele vennem,hogy jobb legyen?

Mostanában már kisebb gondjaim támadtak mert FULL-HDban játszom és nem tetszik neki....

A tápom vadonat új Gigabyte tehát bármilyen cuccot kibír és a winchesterem is jó még.

Vagyis valami olyan konfigot amiben nem kell a komplett gépet cserélnem. Egy jó proci,vga,alaplap,ram ennyi.

Ebből valami költséghatékony cucc kéne.

Írjatok mindenféle ötletet érdekel mit javasoltok



2012. dec. 9. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Ha bármelyik alkatrészből egy lényegesen jobbat akarsz, ahhoz ki kell cserélned az alaplapot és akkor mehet a kukába az összes cucc. Ha még is megoldható lenne lapcsere nélkül akkor meg hiába veszel valamelyikből - VGA, proci - egy jobbat, mert a megmaradó régi alkatrészek úgy is visszafognák az új és jobbat. Bukta van szerintem, csak a komplett csere a hatékony...
2012. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szinte ugyan ilyen a konfigom, én egy másik VGA-t javasolnék bele. Most készülök Vaterázni egy újszerű Radeon 6770 1GB-osat 20e Ft-ért. Szerintem jó választás árban és teljesítményben is! Ha szeretnél jobban a jövőbe tekinteni akkor viszont egy Radeon 7770-et ajánlok, ez újonnan 30-32e Ft!
2012. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem bukta, egy jó VGA kell bele, lsd. feljebb!
2012. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

???? valamit nagyon félre értettél.

A WINCHESTER ÉS A TÁPEGYSÉG MARADNA.

2 hónapos Gigabyte táp és az 1 éves Satás winchester!!!!!!!

a többit csrélném vagyis ALAPLap,PROCESSZOR,VGA,RAM

2012. dec. 9. 19:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Az egy tulajdonképpeni komplett csere, hiszen a négy fő alkatrészt cseréled. Írj egy új kérdést, hogy mennyid van a cserére és kapsz normális félkonfigra ajánlatot is...
2012. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyim van rá..... régóta nem nézegettem a konfigurációkat. Nagyából azóta nem amióta meg van ez a gép. Nem vagyok otthon az árakban olyan 100 körül.

De nekem már az is sokat számít,hogy nem kell megvennem 15-ért a házat 15-ért a normális tápot és 15-ért a Winchestert.

2012. dec. 9. 19:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Jah, félreértettelek, bocsi..
2012. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De most már valaki előállna egy normál konfiggal? :)

Érdekelne az ötlet a pénz mindegy mert csak megnézném milyet lenne érdemes. Azért mondtam,hogy költséghatékony,hogy ne a Prémium kategóriás atomerőműveket sorakoztassátok 500 ezer forintért mert annyit sose adnék érte.

2012. dec. 9. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Tedd fel külön kérdésbe. 100.000-ért proci, VGA, alaplap és RAM...
2012. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BM-Striker ***** válasza:

Vga : HD7770 30k

ram: ddr3 1600 4gb kingmax 5k

proci AMD FX-4300 31k

lap :Asrock 970 Extreme IV 23k


(ipon.hu árak hozzávetőlegesen)

2012. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!