Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha hangosan zúg a számítógépem...

Ha hangosan zúg a számítógépem az nagy hiba?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra elkezdett hangosan zúgni. Mikor bekapcsolom szinte hallom ahogy bepörög a ventillátora, és az ad ki ilyen hangos hangot. Eddig megoldotta az ha újraindítottam, de most már 3 újraindítás után sem szűnt meg. Ez nagy gond? Mármint így működhet még vagy károsodik benne valami vagy ilyesmi?
2012. dec. 14. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Valszeg csapágyas valamelyik ventillátor. Ez lehet a táp, proci vagy graf kártya hűtő. Rossz jel, érdemes kicseréltetni, mert ha sokáig elhanyagolod besülhet.
2012. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ohh basszus...

Amúgy 2004-ben kaptam, azóta nem volt semmi hibája, mármint néha én "javítgattam" már amennyire értettem hozzá. (Lány vagyok...) :)


De ilyen alkatrész gondjai nem voltak soha. Csak most ha valamikor felhívok egy szerelőt (mert hát gondolom vannak szervizek nem? :D) és ha jól tudom másolt a windows rajta, mert egy ismerős bütykölte össze még 2004-ben. Ebből nem lesz gond?

2012. dec. 14. 14:26
 3/10 banános tészta ***** válasza:

cseréld ki a hibás ventilátort...

mert én úgy jártam hogy nem cseréltem ki és egyszer csak leállt aventillátor gépezés közbe, de ment a zene így nem hallottam hogy leállt :D

proci csere lett a vége

2012. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ez drága dolog?

Amúgy most kicsit megütögettem az oldalát és halkabb lett...

2012. dec. 14. 14:39
 5/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hát szervizbe ha elviszed

ha kijön hozád valaki az ugy biztos töbe fog kerülni a kiszálás miat...

szóval egy venti és anak cseréje még 5ezerbe sem kel hogy kerüljön. söt akár még felébe sem

persze ez is pénz de jobb mintha nem lene géped amit mert tönkrevágja ez a dolog

2012. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 banános tészta ***** válasza:

a venti csere nem drága

csak a cpu cseréje lenne sok pénz

2012. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na ma volt kint a szerelő. Telefonban azt mondta lehet ventillátor csere, de mikor megnézte azt mondta adjak porszívót. Kiporszívózta, még akkor is zörgött eléggé. Aztán valahogy megkocogtatta vagy mi, meg megpiszkálta. Azt mondta nincs baja, csak az hogy hangos, de kicseréli ha szeretném. Mondtam hogy akkor nem fontos. Elment, kikapcsoltam. Majd bekapcsoltam újra, és nincs semmi hangja. Olyan mint újkorában. Mondjuk így is belekerült a kijövetel 5000 ft-ba...
2012. dec. 19. 23:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Máskor menj egy számítógépes boltba és vegyél süritett levegős portalanítót. Lényegesen olcsóbb lenne. Egyébként porszívóval(?!) TILOS takarítani.
2012. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ő is ezt mondta :D

De akkor nem tudom hogy mert hozzányúlni porszívóval...Azt mondta, hogy ezt nem lenne ám szabad...

2012. dec. 23. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:
2000 forintért már nagyon jó Arctic ventit kaptál volna !
2012. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!