Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kapcsoljam be a num...

Hogyan kapcsoljam be a num padot laptopon?

Figyelt kérdés

Van egy Dell N5050 laptopom, és nem tudom, hogyan használhatnék num padot rajta. Utána olvastam, sok laptopon az Fn gomb színével megegyező színű NumLock gomb és számok szerepelnek a JKLUIO789 stb. gombokon, ezen viszont nincsenek. Bekapcsoltam a képernyőbillentyűzet funkciót, de itt sincs NumLock gomb. Így néz ki a billentyűzete:


[link]


Köszönöm



2012. dec. 17. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezen nincs?

Végigpróbálgathatod nyomkodni az Fn-t nyomva tartva a billentyűket, hátha úgy rábukkansz, és mondjuk csak nincs ráírva a billentyűkre. De tényleg meglehet, hogy nincs rajta ilyen.

(A képernyőbillentyűzet meg irreleváns, az csak egy alap billentyűzetet rajzol ki, függetlenül a valós hardvertől.)

2012. dec. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezen a notin nincsen numpad. 1-2 eFt-ért tudsz hozzá venni usb csatlakozósat.
2012. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!