Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell lépésről, lépésre...

Hogyan kell lépésről, lépésre beállítani a biost, hogy boot-oljon cd, ill dvd meghajtóról?

Figyelt kérdés
Nekem a megadott parancsok nincsneke a biosomba amiket leírnak útmutatóúl.nincs Hdd, sem DVD rom. Benne vagyok a boot menüben, és nem tudom hogyan tovább :(
2012. dec. 19. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

hasonlót keress:

[link]

2012. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na most ez egy laptop, aminek olyan biosa van amilyet még sosem láttam. már sok gépben át sikerült állítanom, de ez valami más. Asus szerkezetről van szó, és ilyen nekem nincs a gépemben. Boot menüm van, de azon belül meg teljesen mások amiket a neten olvastam. Köszi azért! :)
2012. dec. 19. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

a laptop gépkönyvében, User Manual, (Használati útmutató)

keresd, részletesen le van írva, fotókkal illusztrálva.

(ha nincs meg, keresd meg a NET-en, pontos laptop-gyártó és tip. megjelölésével megtalálod.)

2012. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!