Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzáértők, tapasztalt emberek...

Hozzáértők, tapasztalt emberek tudnának segíteni?

Figyelt kérdés

Egy gép kéne. De úgy tényleg,egy komplett gép. Egéren is billentyűzeten kivül minden kell. Ház,tápegység,proci,alaplap,videókártya,odd stb.

Játékra kéne természetesen és 200 ezer forint van rá. Egy nagyon picit túl tudom mulni a keretet max 20 ezerrel ha azon múlna. Azt mondták,hogy ezért már egy elég modern gépet össze lehetne rakni.



2012. dec. 19. 17:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
2012. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a második 2 konfig de mivel 200k van rá és már 130-ból erős gépet lehet összerakni ezért inkább várj még választ vagy írj ki még egy kérdést,mert engem is elbizonytalanítottak.
2012. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2012. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Itt egy igényes konfig "

Aha, papírnehezéknek való gépház, alsókategos táp(de megbízható legalább), csodás green vinyó.


"Az általam összeállított konfig a legjobb ezért az árért."

Miért? Alex kolléga betévedhetne ide is.


Most jöjjön a horror:

" ezek mind 4 magosak és 12Mb cachesek (a legtöbb i5 és i7 es procit verik ezeket a procrkat már használtan is megtod venni ezek bazi erősek mert nagyon magas a caches ami fontos számuk"

Szóval azt mondod azért jobb mint bármilyen i5 mert nagyobb a gyorsítótáruk? Kezdem én érteni.

Amúgy 2013 előtt két héttel csak szerintem baj LGA775-re ajánlani?


"Nvidia geforce Gtx 295 2 Gpu val tehát 2x ddr3896Mb 448x2 bit ehez a bivalyhoz kell min egy 550w 600w-os táp"

GTX 295? Le vagy maradva pár évvel.


"legújjab játékokat is folyékonyan fullgrfkón full Hd-n viszi "

Mivel nem DX11-es a kártya így elég sok dologtól elesel ami kizárja a full grafot.

2012. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ne csak a szád járjon akkor mondajd jobb ötletet neked milyen vidikártyád van csak irígykedsz a
2012. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Először is ajánlom neked a helyesírási szótár forgatását, nem ártana meg. Akkor most foglaljuk össze úgy, hogy te is értsd azzal a 2 bittel:

A gondom veled azon kívül, hogy gyerekes, kötekedő, értetlen van az, hogy régi, sokat fogyasztó, elavult dolgokat ajánlasz. Mi a francért venne az ember használtan egy rohadt sokat evő kazánt, mikor újonnan megkapja azt a teljesítményt hasonló árban, ráadásul keveset is fog enni, és technológiailag jóval naprakészebb lesz.

Fogyasztásra kitérve. Az már külön zavaró, hogy tápnál névleges teljesítménnyel dobálózol(bár nem is várom el tőled, hogy egyáltalán képbe legyél a 12V-os ág fogalmával->ez rohadtul alap), de az idegesít a legjobban, hogy úgy írod, hogy ezeknek combos táp kell, hogy érezni rajta, hogy ez örömmel tölt el. Áááá....


Az én VGA-m nem tudom hogyan jön ide, de egy HD 6850-em van a giga windforce 2x-es tálalásában. Irigykedni? Ezen a felfogáson is látszik mennyire gyerekes és bugyuta vagy, fene tudja miért húzom fel magam rajtad.

2012. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Te is használt vagy és sokat fogyasztassz 79%-os xDDDDDD
2012. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Látom mókarépa volt a vacsora...
2012. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2012. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Legalább annyi eszed lett volna, hogy egy normális tesztet linkelj, bár nem hiszem, hogy ekkora generációs távlatból lenne közvetlen összehasonlítás, de közvetetten megoldható. Helyette te hwcompareféle közvetlen teljesítményről messze nem árulkodó, szintetikus összehasonlítást lőtted be.

Mire volt ez célszerű? E-penisz növelés magadnak? Egyszerűen nem értelek téged, ezt a gyerekes, makacs hozzáállást nem bírom megemészteni.

2012. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!