Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem hallanak engem, mi...

Miért nem hallanak engem, mi lehet a baj? Elromlott a mikrofonom?

Figyelt kérdés
Nah szóval teamspeak3-on beszélgetek a haverjaimmal, stb. Tegnap délután még jó volt, de este bekapcsoltam a gépet, felmentem ts3-ra, de már nem hallott senki. A beállításoknál néztem a mikrofont, mikrofon próbánál is néztem, nem érzékelte a mikrofon a hangomat! Skype hívástesztelő cucc se hallott semmit. Mi lehet a baj? Esetleg elállítódott valami? Mert ugye nyomógomboson vagyok ts-en (Push to talk), és a mikrofon próbánál amikor nyomom a gombot, amit kell, és a haverok közben beszéltek, azt meg érzékelte a mikrofonom és zúgást hallottak a többiek. Lehetséges, hogy csak félre van valami állítva? Előre is köszi.

2012. dec. 24. 11:20
 1/1 GeraHun válasza:
Ha a team speak beállításoknál nem jelzi a mikrofont akkor ott baj van nézd meg nincs e letiltva az eszköz vagy teszt közben mozgasd a jack dugót meg a mikrofon kábelét vagy ahol külön mozog a fejhallgatótól ha így se megy akkor elromlott
2012. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!