Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nyomtató probléma! Win XP...

Nyomtató probléma! Win XP után Win7?

Figyelt kérdés
Tehát mint írtam is, a régi Win XP helyett Win7 lett telepítve a gépemre. Arra azonban nem gondoltam, hogy basszus a támogatott oprendszerek között bizony nincs win7, mert a nyomtató jó 3-4 éves. Lenne erre megoldás, hogy működjön Win7-el vagy kénytelen leszek visszaváltani xp-re?
2012. dec. 24. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos ez benne van a pakliban. Az én nyomtatómhoz sincs win7 driver, végül a gyári vista driverrel sikerült működésre bírnom.

Nézd meg van-e a nyomtatódhoz vista driver, azzal talán működni fog.

2012. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Win7 driverre gondoltál gondolom :) megpróbálom
2012. dec. 24. 21:39
 3/6 A kérdező kommentje:
ja nem most látom, hogy elnéztem :D értem már!
2012. dec. 24. 21:39
 4/6 Komplikato ***** válasza:
Egyéb opcióban virtuális PC-re nem lehet feltelepíteni egy XP-t vagy Linuxot ami afféle nyomtató "szerverként" funkcionálna?
2012. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már tökéletesen működik, köszi a válaszokat! szerencsére a HP oldalán volt driver :)
2012. dec. 24. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem ment egyből, szintén régi.

Elindítottam az update-t és utána már leszedte a drivert, nem kellett keresgetnem.

2012. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!