Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a videokártyám...

Mi lehet a baja a videokártyámnak?

Figyelt kérdés

A gépem:

Intel Core i3 550

8 GB kingmax ram

Asus P7H55 alaplap

450w noname táp

Asus engt 240 vid. kártya

Nagyobb teljesítményű videokártyára váltottam, ezt vettem:

Sapphire HD 7770 vapor-x / oc / ghz edition

A játékok viszont sokkal kisebb grafikával tudtak menni szaggatás nélkül. Kiírtam már 1x, hogy mi lehet a gond. Azt javasolták vegyek új tápot. Vettem. Most 600w-os márkás táp van benne. Javulást azonban nem tapasztaltam. Nem hinném, hogy ezzel a géppel a COD MW3 csak minimum grafon, és kb legkisebb felbontáson bír menni, és még így is beszaggat néha. Nem tudom mi lehet a gond, de már nagyon idegesít. Drivert is frissítettem, honlapról. A válaszokat előre is köszönöm.



2012. dec. 27. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is hurka a proci
2012. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
57%

gt 240 el ment neki jól


biztos nem a proci gyenge elég az bármire megfelelö beálitásokon


-.


kérdezö csak gratulálni tudok ezek után nem érdekel a kérdés mivel nem azt vetted amit KELL hanem ami fejedböl kipatant méghozzá a lehetö legrosszabb


egyik HKC sem ajánlott és minde veszélyes is a gépre és nemtudnak normálisan müködni vele a hardverek


akinek az jó annak legyen


neked is jó mint láthatod


enyi erövel N-POWER tápod is meghagyhatad voln


felesleges pénzkidobás volt


biztos rengeteg pénzed van kérdezö hgoy igy szorod de jó leen ha nekem lene legalább 5ezer feleselgem...


800W os táp is van 10ezer körül mért nem azt veted


nem hinném hogy 600W kevés neki


LOL


megérdemeled


remélem tönkre ment régi és mostani táptól valami hardvered is vagy majd fog


kedves vagyok ugy?:)


igen szépen legariztathatod HD7770 t és ha azzal is (és még másal) volt gond akkor is csak idö kérdése hogy mikor miylen hibák jönek elö


de engem nem érdekel


direkt irtam hogy normális 350W os kéne


amit pl. egy normális szerizben rákötötek voln és igy megtuják nézni mi hibás még


n-powert mint mondtam amugy is lekelet cserélned NORMÁLIS ra de te ALJA VESZÉLYES t vettél


igy lényegtelen hogy mi a egyéb gondja a többi hardvernek amig nincs jó táp a gép alatt


de nemtudom mit problémázo kenyit hisz nem az én gondom egyáltalán de attól még szomorú...


szia aztán BÚÉK ha nem szereted géped ne használd menj bulizni vagy szórakozni sétálni :)

2012. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
57%

HKC - USP-7600


15ezernél többet kiadni erre ur isten...


irtam FSP Raider 550 t ami kb. pont enyi és 650 alig drágább ettöl


gratulálok hozzá


erre még kiváncsi voltam csak annyira rosz netem hogy az is felidegesitett...

2012. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Végül a windows újratelepítése megoldotta a problémákat...:D
2012. dec. 28. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!