Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy jó gépre érdemes Windows...

Egy jó gépre érdemes Windows 8 64bitet telepíteni?

Figyelt kérdés

Most nem akarom leírni a konfigot, de 195ezerért vettem .

Érdemes lenne Windows 8 64bitet felrakni rá ?

Minden játék menne rajta?

Minden program menne rajta?



2012. dec. 28. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

"Most nem akarom leírni a konfigot, de 195ezerért vettem . "


Most nem akarok erre válaszolni.


Mégis mit gondolsz, én találjam ki? Veheted félmillióért is, ha nem írsz konkrétumot, én sem tudok.

2012. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem érdemes!
2012. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az az "egy jó gép" lehet egy külön összeállított, normális, jó ár-érték arányú gép és lehet egy szarul összerakott, csicsás gépházú, 800 Wattos Codegen táppal és egy régi i3-mal valamint egy 4 gigás gt 630-cal felszerelt gép szép nagy felárral az imperiumról.
2012. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Egerecske ***** válasza:

Nem érdemes, mert nem igen konpatibilis sok mindennel. kifejezetten tablet gépekre való ez. Gyorsan összerakott rendszer, összecsapták azt vigyétek. Érdekes hogy hogy az xp és a win 7 között volt kb 10 év. Igaz hogy fejlődik a világ meg fel gyorsult minden, de azért annyira nem hogy még a win 8 se valami stabil és már a win 9 fog jönni hamarosan.

[link]

2012. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egerecsket, te használsz Windos 8-at és saját tapasztalatból beszélsz?

Mert én azt használok és konkrétan semmi gondom nincs vele, zéró kompatibilitási problémám volt eddig.

2012. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem bevátl, még több az fps is ac3-ban mint a 7esen.
2013. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!