Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amennyiben minden alkatrész...

Amennyiben minden alkatrész új a gépben, kivéve a vinyó, amin a Régi Windows van, akkor érdemes újra telepíteni a Rendszert?

Figyelt kérdés
Tehát minden kilett cserélve, csak a vinyó nem. Azon lévő rendszer (XP) driverei kilettek cserélve, tehát műküdik, de gyorsabb lenne-e ha újra raknám?
2012. okt. 22. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen újra kellene tenni...
2012. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Komplikato ***** válasza:
Ha új a gép, akkor eleve nem használnék rakta 11 éves OS-t, mert egy biztonsági szita és mert kismillió új HW elemet nem támogat vagy rosszul. Bizonyos esetben ez akkor is igaz, ha eredeti jogtiszta az XP.
2012. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van. Új gép már "kívánja" a WIN7-et...
2012. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül nem raktam win7-et a gépre, és terveim szerint nem is fogok, de akkor leírom az adatokat. Nem hinném hogy hú de nagy gép lenne. Bár egymilliószór jobb mint ami volt.

Gigabyte alaplap

Intel Celeron 1.6 GHZ CPU (Igen ez rohadt gyenge, cserélve lesz!)

2Gb DDR3 Ram, nemsokára bővítve 4 GB-re

Intel HD Graphics integrált videókártya

Asszem mindent leírtam.

2012. okt. 22. 12:55
 5/9 anonim ***** válasza:
64 bitesből csak angol XP van. Ha neked magyar kell akkor muszáj WIN7-et feltenned...
2012. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Enegm aztán nem zavar ha angol a rendszer. Most is az XD

Figyelj a mostani gépre (kivéve hogy 2 GB a ram) érdemes akkor win7-et tenni? Nem lesz lasabb játékok terén?

Illetve reménykedem hogy a render idő sem nő meg tőle. (Videó mentés)

2012. okt. 23. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor írtad, hogy új gép, akkor ajánlottam a WIN7-et. Így hogy leírtad a konfigod és látszik, hogy nem úgy új ahogy én gondoltam, így már inkább XP...
2012. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na jól gondoltam én :D

Figyelj ha veszek egy új processzort, akkor a többi konfig már megfelelne a win7-nek?

2012. okt. 23. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:
először is nem mindegy milyen az új proci, de ha belegondolok, hogy milyen régi a celeron procid akkor az alaplapod is régi és ha egy ilyen régi alaplapba integrált VGA-d van, akkor az is baromi gyenge lesz a WIN7-hez...
2012. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!