Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan magától újraindul...

Folyamatosan magától újraindul a gép és nem tudom mi az oka?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne hogy nagyon alap dolgonál pl. internetezésnél minden háttérprogram(Steam,Yahoo stb...) kikapcsolása mellett újraindul a számítógép. Van hogy percekig próbál újraindulni de nm sikerül neki és újra teljesen l kell állítani és utána talán be kapcsol. Nem tudom, hogy ez vírus vagy hardver hiba ezért kérdezném meg hogy szerintetek mi lehet. A konfigurációm nem olyan régi de van egy-két hibás elem ami szerintem okozhatja.A konfig 2,5 éves.

Akkor a konfig: -Asus M4A87TD/USB3 alaplap

-AMD Phenom II X4 955 processzor ezzel már volt egy kis probléma mert elgörbültek a talpacskái és én hajtottam vissza őket szóval lhet ez okozza de nem tudom biztosra.

-NVIDIA GeForce GTS 450 VGA ennek max a túlhajszoltság lehet a problémaája más nem nagyon.

-SAMSUNG HD103SJ ATA Device (1TB 7200RPM, SATA-II) merevlemez ennek sem lehet különösebb problémája mert még csak nincs is teljesen telerakva 300Gb szabad hely van rajta.

Fontos tényező , hogy ahol a szoba van kb. 22-23 fokos de csukott ajtó mellett már volt 26-27 is

a Processzorhűtő gyári tehát akár a meleg miatt is lehet a leállás.

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2012. dec. 28. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

ha esetleg driver(ek) okozzák ez kideríti:

WhoCrashed Free Home Edition 4

[link]

Csökkentett módban futtasd!


vagy, [link]

és pontosan felírod, hogy mit ír ki!

2012. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor 1 ujratelepitést szoktak vagy csökkentet módban kipróbálni a gépet , elég stabil géped van a viszahajlitot proci lábak nem lényegesek ajánok egy oylat hogyha értesz géphez szedd szét és a kábeleket mindent fujasd ki és rakd össze, de ha ekkor sem oldódik emg probléma irj privibe segitek!
2012. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csökkentet módban kell kipróbálni ott nem aktiválódnak a vírusok, ha ott is leáll (ami elég valószínű)akkor tápra gyanakszom .
2012. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyenlőre minden tanácsot amit mondtatok próbálok végrehajtani. A kifújatás már tervbe van véve és lehet ez lesz a ok mert régen volt tisztítva.A csökkentett módban eddig nem indult újra tehát olyan másfél órája. A válaszokat ismét nagyon szépen köszönöm.
2012. dec. 29. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Nincs mit ha továbra is ujraindul akkor majd ird le privátba mien az alaplapod, proci, ram, winyó, ha nem integrált ak vidikártya tipus, tpáegység hány v, és satás vagy ide kábelees a vinyó ha nem goldódik emg a problémád ird le ezeket privibe.
2012. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott a válaszokat és a segítséget pedig nagyon szépen köszönöm!:D
2013. jan. 3. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
na mi volt a probléma?
2013. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen poros volt a gép belseje ezért nem hűtött rendesen tehát kifújattuk és még egy táp cserét is beiktattunk és tökéletesen működik. Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2013. jan. 13. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!