Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem nem jut el a...

A számítógépem nem jut el a biosig indításkor és folyamatosan újraindul. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az alaplap volt szervizben mert rá gyanakodtunk, ott cserélték is de a probléma még mindig fent áll.

Tápot és VGA-t már cseréltünk és azzal is ugyanígy szenved.

Ha kihúztam a winyót akkor is így ment.

Memória lehet a ludas?



2012. nov. 12. 23:53
1 2
 1/17 MaXXeGee ***** válasza:
Inkább a processzor .. a memória hiba az op rendszer betöltéskor vagy telepítéskor szokott kibukni, de az állandó újraindulást nem szokott produkálni.
2012. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nemigazán értek hozzá, nekem is volt ilyen, és nekem a hűtéssel volt a gond. Mire eljutott volna a rendszer betöltéséig, úgy felmelegedett, hogy állandóan újraindult. Ideglenes megoldásnak, egy szoba ventilátort irányítottam a nyitott gépház felé, és működött, aztán kitisztítottam, és vettem új ventilátorokat a gépbe.
2012. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2012. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A hűtés rendben van origin gépről van szó.

Elvileg a winchester nélkül is el kellene indulnia, így azt kizártam.

A ramokból meg hol felismert 4 gigát hol csak 2-t észlelt. Futtattam memtest-et, nem jelzett hibát viszont rögtön az újraindítás után ez fogadott.

2012. nov. 13. 00:52
 5/17 anonim ***** válasza:
Én egyenként nézném át a memóriákat.Egyszerre csak egyet,akár az összes slotban.
2012. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már azt is megtettem.
2012. nov. 13. 08:42
 7/17 anonim ***** válasza:
És a memóriák ha egyesével voltak betéve,akkor működött a gép?
2012. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem úgysem működött egyikkel sem, viszont most olvasom, hogy a gigabyte alaplapok nem igazán szeretik a Geil ramokat. Nekem meg ilyen párosom van de órajelben és feszültségben meg kompatibilis egymással.
2012. nov. 13. 08:59
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyik kollegám is járt így,akkor memória csere lett a vége.Megkellene nézni az alaplap hivatalos oldalán a memóriatámogatási táblázatot.
2012. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Megnéztem, de sajnos ez nem szerepel közötte :/

Elég kevés Geil ramot támogat. Akkor gondolod a ram lehet a hibás? Mert eddig akkor ismerőseimet is beleértve 5 voks van rá.

2012. nov. 13. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!