Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Engem átvertek, vagy mi...

Engem átvertek, vagy mi folyik itt?!

Figyelt kérdés

Ezt a monitort rendeltem meg: [link]


Na most: ide az van írva,hogy D-SUB csatlakozója van.

De ismerősöm azt mondta,hogy csak max 1280x1024-es felbontást tud d-sub csatlakozón.

Akkor mi ez a fullhd-s átbaszás? Ez valami elírás,én vakultam meg,vagy most mivan? És mégis mennyit kéne kiadni egy istenverte monitorért,hogy dvi csatlakozója is legyen?



2013. jan. 2. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is valamit a monitor driverével vagy a vga-d driverével kell ügyeskedni.

Én 3hete vettem egy LG ips234-et és előtte 4éven át egy 19"-os tft monitorom volt, na már most mikor először beüzemeltem nem értettem miért megy ugyan fullHD-n de egy kb. 2-3"-os fekete kerettel :D. Na már most nálam valamiért a 7850-em catalyst-ja ráerőltetett egy underscan nevű dolgot és összenyomta a képet.

Lényeg, hogy valami driveres dolog lesz ez, hisz az is baromság, hogy a D-SUB nem képes erre illetve, hogy át lettél verve. Amúgy nem kell ennyire idegeskedni, legrosszabb esetben is ha valami tényleges gáz van cserélik a monitort.

2013. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez kell neked és megoldódik a probléma.


[link]

2013. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a 79%-ban hasznos válaszokat adóval.
2013. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azzal megnyugodtam,hogy tudja a felbontást,de akkor is elcsesztem. D-subbal a képminőség nagyon ronda dvi-hez képest,és most látom +2 ezer forinttal olyan monitort kapok ami már dvi csatlakozóval is rendelkezik. Szóval most annyi bennem az ideg,hogy nem is voltam már ennyire ideges...30 ezret kidobtam a semmibe,amikor +2 ezerrel gyönyörű monitort vehettem volna,de vak voltam és ostoba. De köszönöm mindannyiótok válaszát,azért kedvesek vagytok,de ez sajnos nem segít azon,hogy barom döntést hoztam.
2013. jan. 2. 20:01
 15/17 anonim ***** válasza:
Mond le és annyi. Online vásárlásnál 8 napig minden indoklás nélkül visszamondhatod a vásárlást. Ha átveszed, akkor már neked kell visszajuttatni. Legjobb, ha felhívod őket és megbeszélitek a teendőket.
2013. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha letennék eléd bekapcsolva, nem tudnád megmondani milyen kábellel van összekötve.
2013. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

" D-subbal a képminőség nagyon ronda dvi-hez képest"

Ha minden drivered rendben akkor én külön befizetek neked egy új monitorra ha te látod a különbséget.

Nekem van dvi-hdmi-dsub és mégis az utóbbit használom mert nincs különbség(szemmel látható)köztük.

Hogy mérges vagy amiért nem voltál körültekintő azt meghiszem a monitorodnál az újabb videokarik jelentik a hátrányt amin nincs dsub csatlakozó de mindegyik mellé mellékelnek átalakítót.

2013. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!