Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerülnek azok a...

Mennyibe kerülnek azok a laptopok, amiken már megy gond nélkül az unreal tournament 3?

Figyelt kérdés

nekem most van egy 4 éves asztali gépem, core2duo e6550, 2 giga 1066mhz ram, geforce gt430 (gt8600-ról cseréltem, mert azon tönkrement a hűtőventillátor), sb audigy2 hangkari.


Én erre a gépre mondtam elöször azt, hogy elég gyors. Mérnöknek tanultam, szóval nekünk eléggé kellett a számitási teljesitmény. De mellette pl zenéltem is. SZal én azon mérem a teljesitményt, hogy miylen gyors a crysis, mert pl ati kártyákkal nem is mennek a tervezőprogik, lévén, hogy az opengl-t bénán támogatja az ati. Nekem tehát intel+nvidia kombó játszik csak.


Szeretnék laptopra váltani, majd ha már elég pénzt összesporoltam. EGyedül az a para nekem, hogy még ezekbe a mai laptopokban is béna a hangchip. Engem nem érdekel hánypontegy, csak ne akadjon szét, ha zenélek vele. UGyanis directX-en keresztül dolgoztatni a hangkarit nagyon lassu. Zenélésre alkalmas hangkarik mind asio támogatással vannak, ami egy közvetlen driver a hangkártya felé. Haverom beats audios laptopja nevetséges hangminőséget produkált, bármennyire reklámozzák a hülyeséget, azzal nem hogy hiphopot, de semmilyen más zenét nem lehetne normálisan megcsinálni.


2013. jan. 15. 15:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*szal én NEM azon mérem
2013. jan. 15. 15:31
 2/17 A kérdező kommentje:
az ut3 meg a kedvenc játékom
2013. jan. 15. 15:38
 3/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Mért szükséges laptopra váltanod? föleg ha külsö hangkártya is esélyes lesz?

.

és menyi fog összejöni rá?

2013. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

asztali gép hangos, sok helyet foglal, stb.


ha lesz munkám, akkor fogok keresni olyan 180ezret tehát sok fog összejönni rá

2013. jan. 15. 15:46
 5/17 A kérdező kommentje:
kis bölcsészpalánták meg gizdáznak a karácsonyra kapott laptopjukkal a vonaton, amin már win8 van, meg directx 10en nemtomhány, ott vereti rajta a játékot elemröl órákig két 5 perces tanulás közt, nekünk ami otthon van laptop azon még az ut2004 se megy kielégitöen a doom3 meg kb sehogy.
2013. jan. 15. 15:54
 6/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

:D

jó régi laptop lehet

.

mai 120ezere körüli laptopon is maxon kel menie ut3 nak

nekem jóval gyengéb van mint a te asztalid és jól megy rajta de már régebb is (2009)

.

szóval nagy gond nem lesz vele ha enyi fontos csak.

.

asztali gép nem hangos:) hangoság nem attól függ hagy asztali e:)

sajnos az én laptopom elégé felhanosodik ha terhelve van de még így is halkabak közt van szerencsére

.

asztali gép leheg kicsi is:)

.

ha barbone mini pc hez optimáois hardverekböl rakod ösze akkor alig nagyobb mint a laptop

.

monitoros meg van meg minden egyebed, mostani gépnekbis van helye meg tartalék lehet vagy plusz

.

viszont igen ha van asztalid már akor igazából teljesen felesleges csak erre most nem godnoltam

.

akor utközben zenélnél vele meg játszanál is erre kel?

.

azért laptop túl sokat ném birja terhelve 2-3 óra is szép már

.

menyit tudsz rászáni?

mert ha eleget akor olyan kéne ami üzleti laptop ami strapás tehát és sok üzemideje van kevésbé melegszik (persze nem anyira teljesítményre van fejlesztve vga terén)

.

Dell Vostro

Lenovo ThinkPad

HP ProBook

.

Ultrabook változatok (bár ilyent nem találsz olcsón /amenyid lehet max./ szerintem)

.

Toshiba t is dicsérok márka szinten.

.

többi márka is jó jó de alsókategóriában nem olyan jó minöséget képviselhetnek talán

mint Asus, Samsung, Acer

de persze ezek nagy teljesítményüek olcsón

2013. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
(Bocsi a sok hibáért azért remélem érthetö, mobilon irtam és keveset akartam de sok let igy sietem...)
2013. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ja ugy értem, hogy nekem multit is birnia kéne, ami lehet ilyen 20-30 ember is akár
2013. jan. 15. 16:26
 9/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Azonos most nem múlik mivel ajánlott üzleti laptopokban a procik erösek általában (meg persze bármiben ha olyant válsztász)

ezen kivül meg már csak net lényeges

.

vga t meg ramot nem terheli le anyira

ezekböl meg amugy is 8GB okat is belenyomnak olcsóba is

vga meg arra jó hogy elbirja, akár bf3 multival al is meg lehet probálkozni kicsit drágáb laptopon (150-170 min. kb, na de persze akinek nincs rá az 120 asal is eldöcög amit tud vele)

2013. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

jo, vágod nekem nem igény, hogy menjen a torrent éjjel nappal és mellette tudjak játszani is, most gondold el, hogy egy szimulációnál mit szolna a gép a háttérben futó hülyeségekhez? Ezek az ipari számitások lefoglalják az összes eröforrást amit találnak, tehát ha 8 giga ram van, akkor kitöltik azt.


Átlag emberek odáig vannak meg vissza, hogy milyen gyors a gépük (játékra, internetezésre, letöltésre), a számitógép produktiv felhasználói meg állandoan szivnak, mert lassú minden. De hát ez igy van jól, ha adott egy technikai szint, akkor abból ki kell sajtolni amit csak lehet.

2013. jan. 15. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!