Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bírja a gyári hűtő?

Bírja a gyári hűtő?

Figyelt kérdés

Lesz egy AMD FX-8350-es processzorom.

Viszont egy egész gépet kellett venni(ház,tápegységet,monitort is!),szóval külön proci hűtőre most még nagyon nem fogja futni,majd max nyáron.

Kérdésem az lenne,hogy attól eltekintve,hogy tudom,hogy hangos,de azért lehet vele játszani rendesen?

Úgyértem,akár 5-6 órákat is egyhuzamba,nem melegszik túl tőle?

Eléggé le tudnám terhelni különböző programokkal ezért kérdezem,hogy kibírná-e a gyári hűtő.

A hang jelenleg nem fontos.



2013. jan. 16. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
8320-asom van. nekem 1 napig volt benne a gyári hűtő. amikor elkezdtem játszani olyan érzésem volt, hogy beindítottak egy ipari gázturbinát a szobámban. Egyébként elegendő a hűtés neki, de hosszú távon mindenképp megéri lecserélni. Ha a hang nem fontos, maradhat, de majd meg fogod látni, idegesíteni fog ez a zaj. Esetleg jövő havi fizuból veszel rá. A30-as artic coolert ajánlom
2013. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Ha a gépház jól szelözö akkor tulmelegednie nem szabad.
2013. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok, hozzáteszem, én levettem a gépház oldalát, így nem pörgött annyira a venti, elviselhetőbb volt a hangja
2013. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!