Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az operácios rendszer telepité...

Az operácios rendszer telepitése után már nekem nem kell semmit állitanom a biosba?

Figyelt kérdés
mert ahogy a rendszer telepitése előtt beállitjuk hogy cd/dvd-rol bootoljon utána már nem kell semmit vissza álitanom ?

2013. jan. 17. 19:21
 1/7 Emberek ***** válasza:
nem. nem kell semmit. jó, ha úgy marad, hogy a CD/DVD a First Boot Device, mert akkor a következőnél már nem kell állítgatni
2013. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell. Viszont beállításnál nélkül is lehet bootolni lemezről, általában az F8-as gombbal (ha jól tudom)
2013. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a Second Boot Device-nél mit állitsak be vagy az mindegy ??
2013. jan. 21. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van CD DVD meghajtód akkor azt.
2013. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt az F8-as dolgot hogyan kell használni?Bocsi kérdező hogy belekérdezek a kérdésedbe.
2013. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ,hogy F8 de van F12 is, biosa válogatja.Ez a POST-nál jelenik meg(persze ha tudja a bios) mikor elindul a gép és választhatsz ,hogy DEL;F2;(ezek belépéés a biosba)Vag BOOTmenü(F8;F12)
2013. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem köszi megy a zöld.És még egyszer bocsi.
2013. febr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!