Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valami jó wifi routert...

Van valami jó wifi routert 5000-ft allat?

Figyelt kérdés

#Routerp
2013. jan. 22. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Komplikato ***** válasza:
100%

Mit értesz jó alatt?

TP-Link 741ND, olcsó és jó. Mondjuk elég nagy szórásban van ára, van ahol 5 rugó felett van, van ahol meg 4 alatt. Ne múltinál vegyél ilyet, hanem normális számtech boltban! Sokkal olcsóbb és esetleg adják rá az 5 év garit is.

2013. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ért alatta semmit
2013. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lambo96 ***** válasza:
0%

Blee 741ND? :O

T*köm kivan vele. Nagyon nem vagyok megelégedve vele, nem ajáánlom.

2013. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért mi a bajod vele???

Én ilyet használok lassan 3 éve és soha nem volt még semmi baja

2013. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
TP-Link teljesen korrekt - ha nem tetszik hogy kínai, akkor vegyél taiwanit duplaáron - szerintem egy olyan hardvernél amit 5 évente 2-szer használsz teljesen mindegy, hogy milyen márkájú - a lényeg, hogy közben teszi a dolgát - márpedig ez teszi. Amúgy én még ajánlanám, hogy nézz szét apróhirdetésekben, ott biztos találsz már 3-4.000 forint körül is, ha nem feltétlen kell az új.
2013. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lambo96 ***** válasza:

Asszem nekem az újabb fajta 741 van, de nagyon nem szeretem.

Hibák: Ha átállítom a felhasználói felület, vagy minek a felh. nevét, jelszavát és megpróbálok belépni az újjal, akkor nem fogadja el, de nem csak az újat, még a régit se. Tuti, hogy nem írtam el, mert többször is megpróbáltam. Aztán itt ülök a szobámban, laptopon a sebesség f*sza 24Mbps, aztán egyszer csak fogja magát és lemegy 1Mbps-re, miközben roha*tul nem mozdultam semerre. Ezt kb. minden nap eljátssza. Nem a laptoppal van baj, mert itthon minden wifi-s eszközzel ez van. Firmware frissítés volt, de ugyan az. Szétnéztem beállításokban, ott is semmi. Viszem vissza gariba.

2013. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mostmár tudom ,hogy melyik kell
2013. jan. 22. 23:28
 9/9 anonim ***** válasza:
És melyik kell? amit először linkeltem?
2013. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!