Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért/miért ne vegyek iPhone...

Miért/miért ne vegyek iPhone 4s-t?

Figyelt kérdés
15 fiú vagyok. Összejött a pénz iPhonera. Apám le akar beszélni róla hogy ne vegyem meg mert hamar csökken az értéke de én akarom. mit tegyek?

2013. jan. 22. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmetlenül túl hype-olt telefon, én biztosan nem venném meg, nem leszel attól több.

Nem sajnálom magam, hogy androidos telefonom van, nem 4s, semmivel nem lennék előrébb.

Szerintem facebook+játékokért nagy hülyeség kidobni ennyi pénzt, de ezt végül úgyis te döntöd el.

2013. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha te ettől leszel boldog hát vedd meg.
2013. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anti paladin ***** válasza:
Sztem ne vedd meg. Ha alaposan tájékozodsz, körbenézelődsz, harmadáron vehetsz használható droidos mobilt.
2013. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt iphone-om, de áttértem az androidra és jobban tetszik.
2013. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
azért ne vegyél mert 15 éves vagy és nem használnád ki am nekem olyanom van és legjobb telo android egy nagy szar winnel együtt az ios a legstabilabb rendszer ami most létezik és am apád nem ért hozzá pont hogy az iphone tartja legjobban az értékét a telefonok közül!!!!
2013. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Tobbe kerul egy hasznalt 3gs nint egy uj galay ace. Amugy azert szeretnek mert az a leggyorsabb es amugy is maximalista vagyok es nem szeretem a lassusagot
2013. jan. 24. 06:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyira hamar azért nem csökken az értéke. Nemrég jött ki az 5-ös és egyelőre nincs újabb a láthatáron. Azon gondolkodj el, h szükséged van-e egy ilyen telefonra, ki tudnád-e használni...vagy csak menőzni akarsz vele a suliban. Nem utolsósorban amennyibe ez a telefon ma is kerül (új állapotban), annyiért már vannak jobb és újabb telefonok is, igaz azokon nincs alma a hátuljukon...
2013. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem nem az alma erdekell hanem hogy minnel gyorsabb legyen. Iphone 5re nincs penzem csak 4sre. De a 4s gyorsabb mint a sg s3. Ezert kell az iphone.
2013. jan. 25. 06:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem az s3ból kell kindulni, az nem egy nagy durranás.

[link]

2013. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!