Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy FSP Hexa 500w-os táp...

Egy FSP Hexa 500w-os táp kibírja az áramingadozást? "Túl éli a gép? "

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
FPS-ről beszélsz.Szerinted?80+
2013. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem tegnep ment tönkre, és fsp hexa 500w a tápom...

Ipontól rendeltem, meglehet, hogy megbuherálták?

Még van rá garancia.

2013. jan. 23. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Elkézelhető.Vagy csak gyári hibás esetleg.Mást nem tudok elképzelni.
2013. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem túl sokat értek a tápokhoz (nekem sokan ajánlotál ezt, azért vettem). Belekukucskáltam a táp hátuján át(nem vettem le semmit, csak át a rácson), és valami fehér ragasztó szerüség volt több helyen is. Ilyen van alapból, vagy ezt javítgatták már az iponnál?

Jah, és amilyen képeket eddig látam a tápról, azzon mint fordítva a kapcsolója, mint nekem.


Hogy ha felteszük, hogy emiatt nem bírta ki, és ment tönkre, akkor a gépben még milyen más alkatrészek mehetnek tönkre?


A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 23. 15:09
 5/5 A kérdező kommentje:

Jah, belenéztem még 3 db régi minöségtelen tápba, és ott nem volt olyan fehér cucc.

Illetve mikor volt az áramingadozás akkor be volt kapcsolva ez a régi gép, amin ,most irok. És ni csak müködik...

(Codegen 400w-s táp)

2013. jan. 23. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!