Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső HDDről visszállítás PLS...

Backinblack kérdése:

Külső HDDről visszállítás PLS Help?

Figyelt kérdés
Szóval kikapcsoltam a gépemet, és amikor éppen rebootolt, véletlenül kihúztam a külső merevlemezemet. Amikor aztán a másik gépembe bedugtam, nem a rendes nevét írta ki az intézőben (LG External HDD), hanem azt hogy "Helyi lemez (F:)". Már itt sejtettem hogy elcsesztem vmit, és amikor rámentem, hogy nyissa meg, nagyon lassan hozta be (töltődött a zöld csík). Mire behozta, kaptam valami CRC hibát. Rohadtul megijedtem, fogtam, kivettem, és megpróbáltam megint az előző gépen. Amit nem értek, hogy azon linux mint van, és meg tudta nyitni. Nekem kéne winre is rendesen. Keresgéltem, és mindenhol azt láttam, hogy "CHKDSK"t futtassak + /r meg /f paraméterekkel. Ez most éppen a state 2 ben van. Talált egy pár unreadable segmentet. Meg néztem valami "find and mountot" is h próbáljam ki. Ti mit mondotok? Kérlek segítsetek nagyon fontosak az adatok, és min 400 GB !! Félek h nem tudom visszaállítanin:SSSSS

2013. jan. 23. 16:14
 1/1 A kérdező kommentje:
Szerencséra 5 h munka után a chkdsk megoldotta a gondot. Bocs.
2013. jan. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!