Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lehet az, hogy felraktam...

Liverpoolhungary kérdése:

Miért lehet az, hogy felraktam a fifa12 játékot, ment is, játszottam vele több órát, de másnap mikor bekapcsoltam a gépet, akkor már nem indult el?

Figyelt kérdés
többször raktam már újra, és akkor megint ment, de másnap már megint nem..

2013. jan. 26. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a Daemon tools, vagy amivel mountolod, az nem indul együtt a Windows-al. (Ez csak tipp)
2013. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A DT az automatikusan indul. Nem tudod mi lehet a gond..:/
2013. jan. 27. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:

A sajátgépet ha megnyitod, akkor ott van a FIFA 12 ?

Amikor nem indul, akkor is ott van ? Mert lehet hogy olyankor, (amikor nem indul) csak be kell mountholni.

2013. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a rendszerrel lesz gond, nekem is ez volt a problémám. Kell egy reinstall.


Nálam szerintem a rendszervisszaállítás katyvaszolt össze pár dolgot.

2013. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Letörléssel, és újrarakással próbáltam már. De most már tudom a hiba okát. leszedtem egy crack-et, és így már jó. (A black box fifa 12 van meg, és eddig crack nem kellett hozzá..),
2013. jan. 28. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:
van sok fajta megoldás itt van néhány. (crackböl inditsd a játékot,nézd nem viros probléma.)dvd röl indulsd minyen erös géped vanm?
2013. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!