Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan intel proci ami...

Létezik olyan intel proci ami 4 magos és 8 szálon tud dolgozni?

Figyelt kérdés

Fx 8120-at akarnék kiváltani vele, csak akkor az egész konfigot el kéne adnom.Nem ismerem az intelt a dual core-s korszak óta(nem is volt csak régen celeronom,mindig Amd-s voltam).Ezek az i3,i5,i7 procik ezekbe mindegyikbe van grafikus mag vagy nincs.Csak ezt nem tudom megkülönböztetni.

Szóval van videó konvertálás/vágás ezért kéne a 8 szál mint az Fx-nél.Szóval egy mag tud 2 szálon dolgozni?(összesen nyolcon)Viszont hallottam olyat, hogy az egyy árban lévő Amd proci pl. video szekrkesztésben bőven veri az intelt.


Nálam 26Gb-os anyagot 1.5 óra alatt lerendezett, ami nem semmi.Szóval játék miatt is kéne az intel, csak félek, hogy a konvertálás meg majd lassab lesz a 4 mag miatt.

És egyáltalán melyiket érdemes megvenni?



2013. jan. 27. 11:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ok, köszi a tanácsot, már amúgy is 83-as szérián gondolkoztam.Az már azért fel fel veszi intellel a versenyt egy bizonyos kategóriában.
2013. jan. 27. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!