Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Végérvényesen téglát csináltam...

Végérvényesen téglát csináltam ebből a Routerből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerettem volna egy D-Link Dir 300 B1-es Routerre a DD-WRT firmware-t feltenni, de sajna valami közbjöhetett, és azt hiszem elrontottam a dolgot. A frissítést ennek az oldalnak a leírása al pján próbáltam meg: [link]

Ment minden szépen, megtaláltam pöpecül a DD-WRT oldalán a cuccot, csak hogy, az előbb oldalon, az írják, hogy "Ha megtörtént akkor a böngészőnkben frissítsük a címet (alapértelmezett router címén kell a művelete elvégezni, mert a frissítést követően erre áll be az eszköz)" Na a frissítés elindult, kiírta hogy 180 másodprc van hátra. Vártam kicsit még, de nem történt semmi. Frissítettem az oldalt, de nem történt semmi. És azóta sem! :( Azt vágom hogy az ip címe megváltozott a routernek a 192.168.1.1-re. Látom is a WIFI jelet, de nem tudok az adminisztrációs részéhez hozzá férni!

Van még esély, hogy helyre jöjjön, vagy már csak papír nehezéknek jó?

Köszönöm a segítségeteket előre is, üdv,

Pisti.



2013. febr. 3. 13:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
Wifin frissítetted? Ott a hiba :D
2014. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha én is balfék módjára Wi-Fi-n próbáltam frissíteni az eszköz fw-jét akkor kuka? Vagy meg lehet valahogyan gyógyítani?
2016. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 P.O.C. ***** válasza:
A típusától is függ. Néhány márkának már egész jó helyreállítási lehetőségei vannak.
2016. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!