Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy DELL laptop,1...

Sly07 kérdése:

Adott egy DELL laptop,1 MAGOS! ,2.3Ghz,4GB RAM 64 bit-es rendszer, Windows 8 64bit-es rendszerrel. Az 1 mag miatt szaggat a vidóknál, és pinnacle studio-t sem viszi megfelelően. Váltsam le az Op rendszert 32bit-re, vagy van más megoldás is esetleg?

Figyelt kérdés
Esetleg létezik olyan videószerkesztő, ami könnyedén fut az 1magos gépeken?

2013. febr. 14. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Új gép sajnos :/

Nagyon kevés az-az 1 mag.

2013. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Váltsd le a laptopot, ha még a youtube videók is szaggatnak rajta akkor eljárt felette az idő, oprendszerből sem hiszem hogy win8 kellene rá, pontos modell?
2013. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajna nem öreg gép, csak 5x volt szervízbe 2 hónap alatt,majd a dual core helyett ezt kapta...nem tudom miért. 1,5 éve vettem ujonnan...
2013. febr. 14. 20:08
 4/6 A kérdező kommentje:

A processzor típusa: AMD V Series V140

Erről valaki?

2013. febr. 14. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezen nem kellene hogy akadjanak a videók, szoftveresen(driverek)minden rendben?
2013. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Driverekkel szerintem nincs gond,de a youtube pl. csak a IE-n fut jól.
2013. febr. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!