Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges, hogy a számítógép...

Lehetséges, hogy a számítógép 1-2 fokkal megemeli a szoba hőmérsékletét?

Figyelt kérdés
Mikor el kezdek játszani egy hardverigényesebb játékkal, mondjuk a Far Cry 3, akkor ugye melegedni kezdenek az alkatrészek. Lehet hülye kérdés, de 3 ventilátor is nyomja kifelé a hőt a gépemből, egy 12 centis ugye a tápegység hőjét nyomja kifele, a videókártya (HD5850) pedig hátra kifelé küldi a házból a meleg levegőt és játék közben eléri a 70-72 fokot is a GPU, tehát kb. ilyen meleg levegő távozik belőle. És van egy 12 centis venti, ami pedig maga a többi alkatrész hőjét viszi ki. Szóval van benne valami? A szobám max 10 m2., és úgy szoktam érezni, kicsit melegebb van egy 2 óra játék után a szobámban.

2013. febr. 16. 12:34
 1/5 anonim válasza:

Nyilvánvaló.

Nálam van hőmérő a szobában, simán emel 2 fokot a gép huzamosabb használat során.

2013. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:

Ha gpu 70-72 fokos, akkor a házból nem jöhet ki ilyen hőmérsékletű levegő.


Egyébként egy gép fűt valamennyit, de szerintem számottevően nem befolyásolja egy szoba hőmérsékletét. Legalább is egy ilyen fogyasztású gép nem.

2013. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, lehet én magam fűtöm fel akkor a szobát, mert izgulok , hogyan alakul a játék. :) Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 16. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

egy ember egy szobában annyira fűt,annyi meleget ad ki/le, mint egy 300 wattos hősugárzó,

(ezért pl a színházakban ,az előadás előtt ki kell kapcsolni a központi fűtést,mert ha beül az a pl 300 ember,akkor azok 300x300wattal elkezdenek "fűteni",és ha még menne a központi is, akkor pillanatok alatt forróság lenne)

2013. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze,és télen örülj neki!Nyáron,hát...
2013. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!