Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Need For Speed Shift játékban...

Need For Speed Shift játékban az autó festésekor a színeket (az autón) elég érdekesen mutatja, konkrétan amikor pirosat állítok be az egészre, akkor egy-két helyen (illeszkedésnél) enyhén pirosas, a többi helyen fekete. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

[link]


Direkt matt festést próbáltam, hogy ne zavarjon be a különféle tükröződés, csillogás.

Nincs kiválasztva a "két szín használata" szóval nem-is az van, hogy a fekete alapnak és a fehér csak valami másodlagos színnek lett választva. Nemigazán értem, mert mint a képen lévő kis szövegben is említem, 1-2 éve semmi gond nemvolt.


Szándékosan a hardver témába írtam, hiába játék, valószínűleg számítástechnikai probléma lesz a hiba okozója.


A játékban a grafikát a minimumra vettem... már az elején... lehet, hogy ez a hiba?


Mindenesetre köszönöm előre is a segítséget! Minden jót!



2013. febr. 17. 03:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!