Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most 68 kiló vagyok a 163...

Most 68 kiló vagyok a 163 centimhez. Nagyon aránytalanul festek sajnos.2 hónap alatt leadhatok 10 kilót megfelelő étkezéssel és heti 4x1-1,5 órás sporttal?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány??

A sport mozgás fontos de nem mindegy mi az!

A másik pedig h étrendet jól meg kell válogatni!

De igen lehetséges ha tényleg jó étrendet álítasz össze magadnak!

2013. febr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Ksrdió+súlyzós edzést kombinálok majd, ezt javasolták. Különleges diétám amit követni fogon nem lesz. Csak a szokásos...nepi 5x étkezem keveset, kenyeret, tésztát ilyesmit nem eszek se cukros dolgokat. Sok csirke,hal, zöldség, stb. Remélem ez megteszi a hatását.

2013. febr. 1. 11:37
 3/5 A kérdező kommentje:

kardió*

napi* :) nem tudok írni ma úgy látom. :D

2013. febr. 1. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
A kardió meg sulyzós edzés, + a csirke hal zöldség azok tuti megteszik a hatását napi 5x-i étkezéssel. egy szép 70kg-os izomtömeg leszel.
2013. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az étrendedre figyelj oda az nagyon fontos.

aerobik, meg kis futás, az jót tesz. napi 5x-ször az egészséges táplálkozás, de mit eszel 5x ??? ha tudod írd le általában mit eszel. tehát szendvics vagy müzli, főtt kaja stb. + amit iszol mellé!!

2013. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!