Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vodafone internet miért nem...

A vodafone internet miért nem csatlakozik linux alatt?

Figyelt kérdés

Van egy Huwey K3772-es usb stickem. A most telepített Fedora 17-em nem ismerte fel( KDE, és XFCE környezetet telepítettem GNOME-ot most kivételesen nem). Illetve felismerte csak simán cd meghajtóként. Használtam az usb_modeswitch-et,amivel nagy nehezen sikerült működésre bírnom. Ezután létrehoztam a hálózatkezelőben egy új mobilkapcsolatot. Minden beállítást meghagytam.

Ami ezután következik az érdekes:

Elkezd csatlakozni és kér egy jelszót. Gondoltam a pin kódot( pedig egy mobilban direkt kikapcsoltam). Beírtam, és próbál csatlakozni, majd abbahagyja. Jó módosítom a beállításokat, megadom neki közvetlenül a pin kódot. Valamit kikapcsoltam a tömörített kapcsolatot( elvben nem kéne, hogy használja). De semmi változás, ismét jelszót kér

Felhasználónév jelszó mindkettő vodawap. Ez a nem jó vagy valami más?

Windows alatt nem kér pin kódot se a softwere, se pedig a windows saját hálózatkezelője. Mi lehet a gond. Fontos lenne mert szeretnék egy két programot telepíteni rá, illetve néhány programot frissíteni.



2013. febr. 20. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem hívd a Vodafone ügyfélszolgálatot. :)
2013. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Minek?

Windows alatt minden jó a linux alatt semmi. És elméletben nem lehet felrakni linuxra az ő stickjüket. ( hangsúlyozom elméletben, mert felraktam csak valami miatt nem csatlakozik)

2013. febr. 20. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:

A Linux disztrók tök jók, nekem is az van, de az egyik nagy bajuk, hogy kevesebb eszközhöz van rájuk driver, már ha van. :(


Próbálj ezen a fórumon érdeklődni:

[link]

2013. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott. Bár fogalmam sincs mitől. Újraindítottam a gépet windows-on neteztem egy kicsit és visszatérve a fedorára már nem volt gond. Most is onnan netezek
2013. febr. 20. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!