Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a hardver összeállítás jó?...

Ez a hardver összeállítás jó? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Mostani PC-met szeretném felújítani, mert ez már elég gagyi.

(Asus P5G41T-M LX, Pentium Dual Core E5400, Gigabyte GeForce GT430, 8GB Kingston HyperX ddr3 1333mhz 2x4 kit, Samsung HD502IJ). Úgy gondoltam most születésnapra egy új alaplap meg egy új proci, és karácsonyra egy új videókártya. Én erre gondoltam:

AMD FX 8350 Black Edition(vagy 8320, még nem dőlt el)

Asus M5A78L-M/usb3.0

8GB (2x4) 1333MHz Kingston HyperX Kit Blu

Gigabyte Radeon HD 7870 2GB OC

A 8 giga memória marad, a vinyót sem akarom cserélni. A tápom 420wattos.

Ez így jó? Aki változtatna rajta, az maradjon kb ebben az árban, amennyiben ezek vannak, és a procin nem nagyon akarok változtatni.

Nem értek nagyon a dolgokhoz, ezért elnézést kérek!



2013. márc. 3. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Biztos Giga kártyát akarsz?

Én eddig bátran ajánlottam,de egy csoporttársammal beszélgettem,és azt mondta,hogy szerinte relatív hangos a hűtése.

Sapphire HD7870 56 ezer Ft,úgyhogy még spórolnál is.

2013. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Lehet hogy igazad van, meg nincs is sok fölös pénzem, így valószínüleg az ár fog dönteni. De mire a kártya meglesz, bőven lejjebb megy az ára a 7900-as szériának is.
2013. márc. 3. 16:53
 13/13 anonim ***** válasza:
Az ismerősömnek Giga HD7950-e van,és nagyon megvan elégedve vele.Kiváló hűtése van,és nem is hangos.Én ajánlom.
2013. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!