Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az iponba ha bemegyek, megmuta...

Az iponba ha bemegyek, megmutatják a már előre lerendelt gépet működés közben?

Figyelt kérdés
A szülőm nem érti, hogy egy ilyen boltban sosem vernének át senkit, mert utána feljelentené őket stb. Ezért szeretné ha ott kipróbálnák előtte, hogy működik-e a konfiguráció. Ezt előtte való nap rendeljük meg, másnapra megérkezik, bemegyünk, elindítják, lehet installálni, és kész. Sürgős lenne, jöhetnek tapasztalatok is.

2013. márc. 4. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom, össze lett rakva a pcx.hu-n a gépösszerakóba a konfigom, meg lett rendelve, kaptam egy levelet hogy feldolgozták a rendelést és átadják a futárnak, a futár 2napon belül kihozta, bedugtam a gépet feltelepitettem és tökéletesen müködik:) ez volt karácsony felé
2013. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ipon szerintem Magyarországon az egyik legmegbízhatóbb pc üzlete, kiszállítással sem vernek át, akkor ha személyesen elmész, még kevesebb rá az esély. Eddig még sosem láttam olyat, aki esetleg panaszkodott volna az iponra, mivel tényleg megbízhatóak, és ha valamit írnak, akkor az úgy is van. Egyébként ha online rendeled, akkor lehet olyan menüpontot is kérni, hogy kipróbálják a gépet összeszerelés után, persze ez miatt +1 nap. Ha meg rossz valami, akkor meg nyugodtan visszaviheted, mivel legtöbb cucc 2-3 évre garanciás, szóval tényleg nem kell aggódni!
2013. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha netről rendeled a gépet, kihozzák és nem tetszik, mindenféle indok nélkül visszaviheted 8 napon belül. Még el sem kell, hogy romoljon, akkor is megteheted, ha semmi baja nincsen. Ennyi garancia elég lesz a szüleidnek?
2013. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, csak azért még egy dolog. Ha nem tatszik, akkor visszavihetem, visszafizetik a pénzem? Ilyenkor mire kell hivatkozni, és hogyan kell visszaküldeni? (messze lakom bp-től.)
2013. márc. 5. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!