Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor pásztai szükséges?

Processzor pásztai szükséges?

Figyelt kérdés
Ha a processzoról levesszük tisztítani a hűtőt és vissza rakjuk kell új pasztát rakni rá?

2013. márc. 8. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szükséges.

Viszont ami nem szükséges az a hűtő levétele tisztítás céljából.

2013. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat androidról írtam.
2013. márc. 8. 17:21
 3/7 A kérdező kommentje:
nem kapartam le
2013. márc. 8. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kapartad le, vagy nem pergett bele por, illetve még nem csont száraz és tud kenődni ha visszateszed a hűtőt, nem kell új.
2013. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Puding próbája az evés.Ha összeraktad és nem melegszik akkor minden ok de gyakorlatból tudom hogy 5-10 fokkal minimum emelkedik a hőmérséklet az így visszarakott hűtők 80%-nál.
2013. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Komplikato ***** válasza:

Elvileg ha nem száradt be, akkor használható, de elég esélytelen használtat újra vissza kenni kellő fedettséggel szerintem. Soha nem árt egy kis tartalék paszta egy gép közelében.


Mondjuk elvileg tényleg nem kell szétszedni tisztításhoz, de tapasztalatom szerint ha nincs porpisztoly, sűrített levegő, stb. akkor esélytelen normálisan portalanítani szétszedés nélkül ecsettel.

2013. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen kell.


Mert aztán jön a kérdés 1 hét múlva,hogy miért lassul be a gép,meg miért indul újra állandóan.

2013. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!